N73 ME czy N80 ? poradzcie którego kupić

Witam

Myśle ze za jakis czas zmienie fona, rozmyślam między Nokią N73 (najlepiej ME) i Nokią N80

Który z tych dwóch telefonów bardziej polecacie, ten jak i ten mi sie podoba, funkcjonalność do siebie zbliżona, aparat ten sam (chyba?) no i z tego co sie orientuje to N73 ma lepszą baterie od N80, czyżby tylko ta jedna różnica ?

Doradzcie ktorego wybrac, wasze za i przeciw, czy moze coś innego brać w tej cenie, cos na symbianie! na apracie tak bardzo mi nie zależy, tylko zeby mial dobre .mp3 na sluchawkach i glosniku.

pozdro

Aparat lepszy ma N73, bo ma autofocus, ale N80 ma lepszy wyświetlacz i WLAN.

http://europe.nokia.com/phones/comparep … anguage=PL

wybierz i porównaj wybrane przez ciebie telefony :wink:

ja wybrałbym N73 - zawsze mi się podobała

Lepszy wyświetlacz ma ? N73 ma 2,4’ a N80 2’1 to chyba N73 ma lepszy ?

Bo kolorów mają tyle samo…

Aparat żeczywiście ciut lepszy ma N73

A jaką radzicie lepiej kupić: N73 czy N73 ME ? ME ma lepszy dzwiek na glosnikach i sluchawkach?, czy tylko rozni sie tym przyciskiem jednym i kolorem obudowy + tym ze dają 2GB karte i niby lepsze sluchawki… ?

Większy nie znaczy lepszy, N80 ma lepszą rozdzielczość i jest ciut mniejszy przez co jest dużo lepszej jakości (więcej pikseli przypada na 1 cm^2 ekranu, przez co piksele są mniej widoczne)

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 0:09

Sprzętowo nie różną się niczym. Jak do zwykłej N73 wgrasz soft od wersji ME to masz to samo jakbyś kupił ME. Różnią się kartą pamięci i słuchawkami, ale ja i tak wolałbym przejściówkę ad-15 i jakieś normalne słuchawki na jack’a, bo te niby lepsze i tak są kiepskie w porównaniu do np. sennheiser’ów.

Myśle ze wezme N73 zwykłą, karolzet dzięki za info i pomoc.

Skłoniła mnie głównie bateria lepsza w N73 i aprata ktory ma AF, bo zawsze to coś.

Słuchawki mam swoje, EP-630 z tym wlasnie adapterem AD-15, a karte sobie kupie 1 badz 2GB, wiec nie bede kupowac ME, tylko najwyzej wgram sobie do neiej soft z ME.

dzieki za pomoc

P.S

A moze cos innego w tej cenie ?

Oj nie powiedziałbym. Te słuchawki są o niebo lepsze niż wszystkie odtwarzacze mp3/mp4 z których słuchałem muzyki, a trochę ich było.

Ale senki i te epki nie są dołanczane z mp3 i mp4 :wink:

Noki sluchawki jaki i popularne np. HPM-70 nie doruwnują EP-630 a już napwno Senkom…

Bo pewnie słuchałeś z jakiś no-name’ów albo creative’ów. Do iRiverów dawają słuchawki Sennheiser (model to chyba Mx400)

Dokładnie, pozatym nie spotkalem sie jeszcze z jakims odtwarzaczem z Creativa do ktorego by dali EP-630\635

Nie wiem co tam piszecie powyżej , ale zdecydowanie N73 !!