Na co pozwoli TAGAN TG420-U01

(Mufasa4) #1

Witam posiadam zasilacz jak w tytule. [http://www.arest.pl/produkt/4224/TAGAN- ... lasciwosci ]

Chciałem powymieniać pare bebechów i niewiem czy musze go wymieniać docelowo miał by współpracować mniej więcej z takim zestawem:

Da sobie rade czy musze zakupić mocniejszy?

(Szotek5) #2

Twój Tagan to stara konstrukcja, w dodatku na pewno już nie "pierwszej świeżości" jednak z tą kartą graficzną powinien wydołać.

Co do procesora to radzę dołożyć do Phenoma x4 955 BE zamiast x4 840 (nie posiada L3) który na Arest jest ~20zł droższy.

(Mariusz Swiech85) #3

Moim zdaniem też powinien sobie poradzić, wszakże to TAGAN, mimo że 420W to przynajmniej nie "kłamane" jak w innych super silent 500W :wink:

(Michal Kolatek) #4

Co z tego że Tagan, ma 264W na +12V, nowe 350W mają więcej na tej linii, a doliczając wiek zasilacza parę W można mu odjąć. Przynajmniej Seasonic SS500ET z lepszych Fractal Integra 400/500W, Antec VP450, XFX Core 450/550.

(Azazel33) #5

Mój Fortron ma 300W na 12V.

(Mateusz Rogolski2) #6

a moj chieftec :smiley: również 300 W:D i mam bluescreeny jak podkręcam procka :stuck_out_tongue:

(Szotek5) #7

yyy ale co to ma wspólnego z tematem ? :stuck_out_tongue:

No jak widać mój Enlight jest wielce mocarny, przy quadzie Q6600 który jest w 65nm (większy od nowszych Quadów) więc to niezła grzałka, a jednak z 228W na lini 12v i przetaktowaniu z 2,4GHz na 3,45GHz z kartą taką jak w opisie dało się grać bez BSOD'ów więc chwała Enlightowi za to :smiley:

(Mateusz Rogolski2) #8

Bier Enermaxa Naxn :smiley:

Ten tagan to kipszton :stuck_out_tongue: jak tagan to tylko TG500-BZ świecąca zasiłka + nie trzeba inwestować w lampki na choinkę :stuck_out_tongue:

(Dj Speed) #9

U mnie ten zasilacz pracuje z GTX460 i i3-2100. Wszystko w 100% stabilne, ciche i bez wydzielania duzych ilosci ciepla.