Na co zwracać uwagę przy wyborze telefonu?

Mam takie pytanie do Was, które zamieściłem w temacie. Mam też kolejne pytanie do Was, jak odczytywać wszelkiego rodzaju porównania, co jest ważne, na co zwracać uwagę itd. :?: Podaje przykład porównania dwóch modeli telefonów: Nokii 6230i i Sony Ericssona K300i.

Porównanie obu modeli zawarte jest tu.

na markę. Nokie są najlepsze. Cena jest taka jaka jest, bo produkowane są w Europie a inne firmy swoje telefony produkują na Tajwanie lub w Chinach

  1. Na cenę

  2. Na markę

  3. Na to co sobie cenisz w telefonie.

P.S Również polecam Nokie, chociaż SE też nie są złe :slight_smile:

tez polecam nokie,mailem juz motorole,panasonica,siemensa i se i zdecydowanie nokia.obecnie mam juz kolo 2 lat nokie 7250i i jestem z niej bardzo zadowolony i bede chyba zmienial na nokie 6230i

Złączono Posta : 10.09.2006 (Nie) 21:47

zgadzam się jeśli chodzi o jakość ale to nieprawda że sa wszystki w europie produkowane, czasem część komponentów jest produkowana np we flextronic w tczewie ale tez w ich oddziałach na dalekim wschodzie przy czym przy takim projekcie jest zawsze kilku audyturów z nokii

  1. jest to Twoja opinia wg. mnie nie są aż takie wspaniałe…

  2. cena też pozostaje dużo do życzenia.

  3. np. mój sagem jest wyprodukowany w Europie…to znaczy ze jest lepszy od telefonów wyprodukowanych w Tajwanie czy Chinach? :?

@topic: patrz na różne fora/serwisy np. http://www.mobile.inspiracja.pl tam znajdziesz opinie użytkowników telefonów…ja bym głównie na to patrzył i na to czy mi się podoba telefon (z wyglądu i funkcjami :slight_smile: )

Jak to powiedział ktoś z kabaretu ani mr-mru: " z chińskich rzeczy to lubię tylko podkoszulki" :slight_smile:

Po prostu w chinach stawia się na tanią siłę roboczą. Nie przykładają się do jakości tylko ilości.

Złączono Posta : 10.09.2006 (Nie) 23:33

Z resztą gdzie się nie obrócisz dookoła otacza Cię chińszczyzna :stuck_out_tongue: