Na czym macie pocztę?

odp. za niego. treba byc członkiem administracji, redakcji , lub moderatorem

(fiesta kiedyś był modkiem)

Jedną z wad WP jest spam “pasaż finansowy wp” przychodzi mi to dość często niestety…

Złączono Posta : 29.06.2007 (Pią) 15:54

Aha :slight_smile:

no może i tak ale nie tylko pasaż ale inne rzeczy z adresem wp.

Sorka za

AZPR niestety ankiety już zmienić nie da rady :slight_smile:

Złączono Posta : 29.06.2007 (Pią) 15:57

Spoko Soccer

a czemu nie

a co to za zaleta 3!gb miejsca skoro gmail ma 2870 MB. i stale sie powiększa

silny antyspam,tak bardzo silny szczególnie że całą pocztę mam zajętą spamem jako normalne wiadomości :x

Soccer ja jestem zadowolony… i nie zwracam uwage na jakąś pojemność czy reklamy, ma być funkcjonalny i prosta w obsłudze :?

Gmail :!: Bo nie ma spamu :stuck_out_tongue:

przynajmniej mniej niż na o2

:x

wp, onet, itp - darmowe konta najwiekszy syf, te flashowe reklamy gdzie nawet nie da sie przeczytać wiadomości bo wszystko zasłania.

Najlepiej mieć płatne konto, 0 spamu i 0 reklam.

Z tych darmowych to gazeta.pl ma całkiem dobrą pocztę, bardzo mało spamu i mniej zasyfiona jest tymi flashowymi reklamami.

najlepiej wogóle nie pisz dobrze ci radzę,nie będziesz przynajmniej się zastanawiał

Złączono Posta : 29.06.2007 (Pią) 17:05

a co mają reklamy do rzeczy,skoro jeśli zainstalujesz wtyczkę do firefoxa adblock plus to nie masz ich :slight_smile:

nie wiem nie ma takiej opcji

Soccer coś Ci nie pasuje… :? I po uja mi te jakieś 3GB czy 1GB nawet 1/4 nie mam zapełnionej…

to ze musisz zainstalować adblock plus :slight_smile:

QUICKSILVER1942 a nie wpadłeś na to geniuszu iż nie każdy kożysta z FX’a?

ja mam gmail’a… mam również na o2.pl, lecz tamtą z konieczności używani komunikatora tlen.pl automatycznie założyło… miałem na wp.pl, gazeta.pl, onet.pl i wspominam tylko setki spamu… mam również na własnym serwerze, 0 spamu ale głupia domena z mojej nie istniejącej już stronki o DB… GMAIL górą :wink:

tam gdzie wpisane są opcje ankiety zmieniasz wpis i już :stuck_out_tongue:

chodziło mi oto że chcesz funkcjonalne a ci nie przeszkadzają reklamy i mała poczta

tylko szkoda że gmail nie jest tak u nas popularny jak np wp :evil:

Taka mi wystarczy … i koniec kropka! :slight_smile: