Na jakie forum się przenieść? Ćwiczenia z trolami

(paladins.game) #1

Tu jest za wysoki poziom i zbyd dużo normizmu jak dla mnie.Gdzie iść denerwować ludzi

1 Like
(Bogdan_G) #2

Idź na szczaw, albo tu? http://www.ifp.pl/

(CezarJuliusz) #3

Onet. Albo Onet. Ewentualnie Onet. Zawsze zostaje ci Onet. Mówiłem już o Onecie?
btw. Rozumiesz sens trudnych słów, których “starasz się używać”?

(krystian3w) #4

Jak chodzi ci o “zbyd”, to może jest już głuchy (niby cierpi na śmiertelną chorobę i umrze przed końcem roku szkolnego…) albo jakaś -leksja / -punkcja / -afia

“normizm” - neologizm?

(gom1) #5

Najprędzej dysLEKCJA.

(krystian3w) #6

Powinni go zwolnić z lekcji jak ma raka i już leczenie paliatywne tylko mu zostało.

(paladins.game) #7

images

(paladins.game) #8

To nie rak.A plany na przyszłość

(Blacklord) #9

Zbanujcie to zanim zniesie jaja :grinning:

(pocolog) #10

Przecież rejestracja na forum jest szybka i darmowa, a to nie jego pierwsze konto.

(krystian3w) #11

Czyżby fora dla samobójców pozamykali?

(LORDEK) #12

Oby, bo jedyne co tam szło znaleźć to masę porad jak ze sobą skończyć i masę debili, którzy tylko popychali do samobójstwa.

1 Like
(pocolog) #13

Gdzieś czytałem ze podobno w Polsce więcej ludzi popełnia samobójstwo niż ginie w wypadkach samochodowych, ale jest niepisana zasada w mediach żeby tych wiadomości nie podawać, żeby nie zachęcać innych.
Do tego skorzystanie z pomocy psychoterapeuty czy psychologa jest u nas negatywnie odbierane społecznie.
Oczywiście nikt się problemem na poważnie nie chce zająć, tylko jakieś środki doraźne jak zamykanie forów. Samobójca to nie wyborca, wiec niech sobie radzi z problemami sam, a kasę na opiekę zdrowotną i kampanie informacyjne przeznaczymy na pato-brajanka żeby się od małego uczył ze nie ma sensu pracować, lepiej wyciągnąć rękę po socjal.

(paladins.game) #14

Dzięki za rady idę do psychiatryka

1 Like
(paladins.game) #15

Dokładnie a psycholog może zrobić tylko test osobościowy

(paladins.game) #16

p.s Mój ojciec robi czałe życie a sąsiad nie i go stać na konsole dla gówniaka .A ja proszę starami, nie robie problemów w domu i nie mam.kocham życie w tym kraju :heart:

(paladins.game) #17

a najlepsze jest to że każdy mi mówi że zasługuje na brak miłość i złe samopoczucie

(paladins.game) #18

Biją mnie w szkole i dokuczają psychicznie

(zbigg47) #20

Nie jęcz w internecie. Urządzasz powtórkę z rozrywki? Jako kaktus to samo mendziłeś, podobne rady dostawałeś i co?

Tatuś ci nie kupił “kąsoli” ? To powód do samobója?

Żałosny jesteś…

(janas01) #21

Lepiej mu wcale nie odpisywać bo to chyba pół roku w kółko te same tematy a jak mu się odpisuje to zaciesza bo starsi i mądrzejsi w ogóle podejmują z nim dyskusję.
Coś się to wszystko psuje wraz z czasem, kiedyś było normalniej a teraz tylko memy, trolle, pranki, fame mma i gra o tron, a poza tym poużalać się w necie i tak w kółko, coraz więcej tego.