Na jakiej stronce mogę znaleźć Emule Silvia?

Poszukuje programu Emule Silvia. Help!!

Jesteś pewien, że taka jest jego nazwa?? A nie chodzi Ci przypadkiem o Sivkę??

Jak tak to zapraszam na stronę:

http://www.emule-mods.de

Znajdziesz tam między innymi Sivkę i inne mody do eMula.

Aaaaaaa może i taka jest nazwa, napewno się pomyliłem, bo nie pamiętałem do końca tej nazwy. Dzięki

Pozdrówka!

A dlaczego jest tak mało serwerów?? Ściągnąłem z tej tronki co Ty mi podałeś to jes tylko 117. I w prawie żadnen się nie chce łączyć.

Jak miałem zwykłą wersję Emule (0.30d) to co każde odpalenie pokazywał że znalazł pare nowych serwerów, a tutaj nic.

Musisz mieć xle pokonfigurowanego eMula skoro się nie chce łączyć. Ja używam raptem 5-6 serwerów choc na swojej liście mimochodem zbieram nowe (w tej chwili jest ich z 1500).

Łączy mi się, tylko mam mało serwerów, jak zainstalowałem tą Sivkę, chodź ściągnąłem troche tych sererów ze stronki.

Co do modu Sivki,to jesli masz SDI to własnie on jest bardzo dobry pod tego typu łącze,jesli masz łącze NEO±podobne,itp.to pobaw sie najnowszą wersja modu Pawcia.

nie wiem,czy regulamin zezwala,bo zamiescił bym,ci adresy stron,z serwerami,wystarczy tylko do notatnika,w Emule,wrzucic,i zaznaczyc,aby akutualizowal podczas urucvhamiania.

duzej,ilosci serwerów,tez nie ma co miec,bo to jest bez sensu,wystarczy np.10 najlepszych.

Amen–ale sie napisałem :lol:

:shock: :lol: :lol: To Ty chyba nie widziałeś długiego postu… 8)

heheh,widziłem,posty taśiemce… :slight_smile: