Na którą kartę graficzna sie zdecydowac

heheh

to “głowy ponad szyje nie wychylaj” tak na przyszłość :wink:

Złączono Posta : 03.04.2006 (Pon) 13:35

popieram, wolałbym juz w P4 sie bawic i cisnąć mhz ile wlezie :smiley:

to lepiej wziasc ten :

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&I … &grupa=157

??

Teraz nie chodzi o liczbę przy procku, a WYDAJNOŚĆ !!

Proponuję zaprzestać takich wojenek bo temat pójdzie w kosmos i posypią się nagrody…

to ktory procek mam w koncu wziasc :confused: ??

Ten na P4 jest fajny… no i Prescot :> on ma moc :wink: Ale do niego inna płyta niż pod AMD :stuck_out_tongue:

taaaaaa no co ty gadasz wloze w amd przyspawam i bedzie dzialac po co mam kupowac inna :confused:

Ja bym brał AMD 8)

do wyboru mam albo Athlona albo P IV bo semprona albo celerona nawet nietkne :?

Ja bym wzioł AMD :slight_smile:

geforc : no po tobie mozna sie wszystkiego spodziewac… poza tym jakbyś nie zauważył jesteśmy na forum i nie każdy czytający posty musi się znać na komputerach, ba powiem więcej dla większości którzy szukają odpowiedzi w szukajce i nie wiedzą za dużo każda rada jest pomocna, więc nie bądz takim egoistą…

Ile masz kasy to coś ci złożymy… ja też byłbym za AMD… ;] a lepiej poczekaj do czerwca na nową podstawke :smiley:

kasy mam 3500 tysiaca na sama skrzynke :slight_smile:

AMD Athlon 3500+

DFI Lan party (tą co przrobić na SLi można)

2x512 RAMU patriota albo Geila

GF 7600GT

Zasilacz jakiś markowy minimum 450W…

Ale ja bym poczekał na nową podstawke od AMD (mianowicie AM2) to już za dwa miesiące… :mrgreen:

no ty chyba zartujesz :confused:

2 x 1024 ramu po pierwsze biore

po drugie jakas plyte glowna normalna np ta :

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&I … &grupa=227

heheh i znowu sie nie znasz, i wyskakujesz :wink:

DFI robi chyba aktualnie najlepsze i najbardziej wydajne uklady pod amd64 :wink:

Ty geforc’e z łąski swojej trzeba było powiedziec ze nie chcesz mojej pomocy… ;] weź se nawet 4x4096… jak Ci floty starczy…

To jest dobra płyta :lol: dobry jesteś… masz jakieś pojecie o kompach?? ;| czlowieku DFI to kladsa sama w sobie… nie pros o pomoc nastepnym razem :mrgreen:

niejestes adminem mdraculo wiec niepros mnie o cos czego nigdy niezrobie , jak bede potrzebowal pomocy to napisze czy ci sie to podoba czy nie :wink: :lol:

geforc koledzy chcą Ci pomóc, a Ty chyba jakoś nie za bardzo chcesz tą pomocy przyjąć.

Kolega McDracullo dobrze mówi, żeby zaczekać te 2 miesiące na nową podstawkę, kupując ten sam sprzęt teraz i za 2 miesiące możesz zyskać trochę gotówki, wracając do tematu zastanowił bym się nad 2-rdzeniowym intelem, tym najtańszym, podobno ładnie się kręci :wink:

igorenek chyba nie myślisz że wypowiadam się o platformie innej niż AMD 64 :slight_smile:

geforc na Twoją proźbe to moja ostatnia wypowiedź w jakim kolwiek Twoim temacie. Twoje zachowanie pozostawie bez komentarza.

wigrus poczekałbym do czerwca i zobaczył co stanie się w stajni AMD…