Na ktorą konsole jest wiecej gier ps3/xbox360

witam chciałbym sobie kupić którąś z tych konsol ale nie wiem na którą wyprudokowano wiecej gier możecie mi w przybliżeniu powiedzieć ?

z góry dziękuje

Na X-Boxa 360, ponieważ jest dłużej na rynku. Na PS3 ogólnie nie jest zbyt wiele gier jak do tej pory. Mimo to PS3 jest bardziej przyszłościowy, będzie wychodzić na niego coraz więcej gier.

Xbox 360. Obie konsole są przyszłościowe. I na obie będzie wychodzić dużo gier. Na chlebaku zagrasz w God of War ale nie zagrasz sobie w Fable 2 czy Gears of war 2. Wybór konsoli to przede wszystkim gry - jakie lubisz. Ja obecnie wiecej czasu poświecam dla Wii i DS-a niż dla X0. Ps3 ma blue - ray (wolny odczyt dqanych). Ale za to X0 od listopada będzie mieć możliwość zgrania całej gry na dysk. PS3 też już posiadam i grałem na nim w Ratchet & Clank spoko platformówka. :slight_smile: Lecz dla mnie najlepszą konsola w stosunku cena jakość to Xbox360. Jest w co na nim pograć. Zresztą jak masz jakieś pytania to pisz PW. Mam bizka na punkcie konsol :slight_smile: jak z pokemonami musze mieć je wszystkie :slight_smile: Acha graficznie obie sa takie same i obie wykorzystne są w około 50%. Różnica jest w palecie barw. PS3 ma bardziej jasne kolory. :shock: