Na luzie - zamykanie wątków

@FadeMind możesz wytłumaczyć proszę zamknięcie tematu w “na luzie”? Zapominając na chwilkę o tym, czy @anon59583276 powinien wrzucać to ogłoszenie, czy nie (moim zdaniem nie ma najmniejszego powodu, aby nie mógł tam wrzucać - na portalu często się pisze o samochodach a to, czy jest uszkodzony i w jaki sposób, to nie sprawa moderatora. Czy jak zacznaczając wyraźnie w opisie, że chcę sprzedać uszkodzoną k.graficzną też to zostanie usunięte?)
Wracając do tematu - dyskutuję z @Radek68, nie z Tobą. Radek jest moderatorem, też może zamnkąć temat, chyba nie potrzebuje chyba adwokata i pomocy. Bardzo chamskie zachowanie z Twojej strony.

1 polubienie

Poważnie chcesz stworzyć guano burzę tylko dlatego, że - skoro temat wyjaśniony - to nie ma sensu przedłużać życia w tamtym wątku i tworzyć właśnie takie preteksty do pyskówek z moderacją, adminami?? Szkoda mi czasu na dyskusję na tym poziomie, skoro z automatu nazwałeś mnie chamem. Widocznie zapominasz się czasami EOT.

@FadeMind nie nazwałem Cię chamem i nie mam takiego zamiaru (bo nim nie jesteś), nazwałem zachowanie w stos. do mnie. Rozmawiam z Radkiem i nagle ucinasz dyskusję, szczeg. w utworzonym pod to dziale “Na luzie”. No ale jak nie chcesz o tym rozmawiać, to rozumiem, masz prawo. Wkurzające jest także to, że nie chcesz odnieść się do samego problemu

Od takich “dyskusji” jest PW. Dla mnie wątek odnośnie ogłoszeń samochodów jest wyczerpany. Problemu nie widzę, a ty go szukasz na siłę IMHO.

Kiedyś w dziale giełda, inne, był opis, że można wystawiać elektronikę, która nie pasuje do innych działów. Teraz tego nie ma. Ja zaraportowalem to ogłoszenie, ale później zerknąłem do opisu działu, raport chciałem cofnąć, ale na telefonie nie mogłem. Jaki więc był powód usunięcia ogłoszenia, dalej nie wiadomo.

@freshmeat @bachus - temat ogłoszenia już wyjaśniałem. Ale powtórzę, bo jak widać nie każdy rozumie. Opis całego działu mówi wyraźnie

“Dla tych, co chcą kupić, sprzedać lub zamienić wszystko, co związane z tematyką forum i serwisu.”

A jaka jest tematyka serwisu? Kiedyś było to tylko oprogramowanie i sprzęt komputerowy, dziś - jak pisze sama redakcja:

Jesteśmy największym i najbardziej uznanym polskim serwisem internetowym poświęconym szeroko pojętej tematyce nowych technologii.

Co by nie mówić, sprzedaż uszkodzonego, rozbitego auta w otomoto nie podchodzi pod tę tematykę.

2 polubienia

Ok, dzięki, to mi wystarczy.

OK, niech będzie. A radio samochodowe to nowe technologie i podeszło by?? :slight_smile:

@FadeMind OK, rozumiem Twój punkt widzenia. Jeszcze raz - założenie wątku nie jest “personalne” i w żaden sposób nie atakuję Twojej osoby.
@Radek68 ja doskonale rozumiem, że na forum DP “nie pasuje” ogłoszenie dot. sprzedaży jakiegoś wraku, tylko bardzo śliska sprawa “od tak” decydować, czy to nie pasuje i na podstawie jakich zasad.
No ale może rzeczywiście szkoda dyskutować o takich rzeczach.

Co znaczy dział w ogłoszeniach Inne?? Inne to jest ksiązka i inne to jest samochód. Inne niż sprzet elektroniczny, któ®ym niby zajmuje się DP. To zróbcie dział w Giełdzie “Wszystko co nie związane z ideą dobreprogramy”.

Inne oznaczy inny sprzęt z którym portal dobreprogramy jest związany np. hulajnoga elektryczna albo tablet itp.

Jakbym miał Toyotę elektryczną i chciał sprzedac to też związane z portalem dobreprogramy czy nadal to samochód i wynocha??

Czemu nie samochód? Ja nadal nie rozumiem.

1 polubienie

Yo! Luz na luzie :stuck_out_tongue_winking_eye:
MWSnap962

You are TROLL ??

Bylem przekonany, że w dziale na luzie można pogadać o wszystkim, byle z kulturą.
Zaskakujące ograniczenia, albo jakaś demonstracja znielubienia kogoś?
Co się zmieniło?

Podobno stara gwardia to faszyści, beton nie do skruszenia itp. obraźliwe inwektywy w naszą stronę.

W nowej gwardii widzę, że lepiej nie jest, lol :smiley:

@tomekb, @Semtex, @Dimatheus, @fiesta, @anon96572732, @Docent

@tomekb, @Docent na forum znowu źle się dzieje, może przyjrzycie się temu. Widzę, że znowu forum jest dla Was mało istotne i zaraz będzie powtórka z rozrywki - oskarżanie o faszyzm, nazywanie betonem. Skończy się na wymianie ekipy i tak w kółko. LOL :smiley:

3 polubienia

Chyba Are you troll? :wink:

No, Never. :slight_smile:

Are you a troll? jak już.

1 polubienie