Na stronie nie wyświetla sie obraz

(Mateo06) #1

Znalazłem strone z okladkami ale jak klikam na okladke aby ją powiękrzyc ona sie nie powiększa tylko w górnym lewym rogu widac kwadracik z czerwonym x co mam zrobic aby naprawic ten problem

(aero) #2

Możesz sprecyzować pytanie, ??

Na jakiej stronie ?

Czego ta okładka dotyczy ?:slight_smile:

(Mateo06) #3

okładki na gry filmy itp. a strona http://www.dvdcovers.cxp.pl/

(Myszonus) #4

:-o

(Mateo06) #5

ale okładka mi sie nie wyświetla a jak naciskam prawy przycisk myszy to niemożna nacisnąc zapisz obraz jako bo jest napiszane na szaro i poprostu sie nie da.

(Frezja22) #6

Na tej stronie, którą podałeś kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazku, a następnie Zapisz obraz jako.

(Mateo06) #7

no ale okładka mi sie nie wyświetla jest tylko puste pole z białym kwadracikiem w ktorym jest czerwone x i nie widac obrazu

(Bunio) #8

Prawoklik na puste miejsce > Pokaż obraz

Jeżeli się nie wyświetli ,to może być to wina serwera. :wink:

(L337 Crew) #9

z tego co wiem,

kupując w sklepie z w/w artykułami są już gotowe okładki ...

Więc po co je drukować?

(Frezja22) #10

Weszłam na link, który podałeś, tam pojawiły się okładki, a po wybraniu którejś i kliknięciu na nią jest tak jak piszesz: w górnym lewym rogu widac kwadracik z czerwonym x i nie można zapisać.

No ale nawet jak nie otwieram strony z konkretną okładką to mogę z tej strony głównej, na której jest kilka małych okładek zapisać i rozmiar okładki jest duży.

(Kuz5) #11

A co cię to obchodzi

Dużo filmów, gier kupowanych z czasopismem, jest w kartonowych okładkach (niezbyt pięknych)

Chce drukować, to niech sobie drukuje

Nie wiem jakim cudem, jak klikniesz zapisz element doce........ , to ściągniesz plik HTML

Mafioz_3000 pierwsza sprawa jaka masz przegladarke ??

Z wszystkimi okładkami masz taki problem

Napisz z jaka konkretnie okładką masz problem

Na każdej stronie nie wyświetla ci się grafika czy tylko na w/w stronie

(Frezja22) #12

Ja wybrałam zapisz obraz jako i jest okładka na całą stronę.

(Mateo06) #13

no ja mam explorer a dokładny link do okladki to jest http://www.dvdcovers.cxp.pl/index.php?g ... r&id=13286

ten problem mam z większością okladek chociarz z niekturymi nie mam tego problemu.Nie na każdej mam ten problem tylko na tej i na nielicznych innych stronach.

(Kuz5) #14

U mnie takze nie działa ani pod IE ani pod FF

Wiec problem lezy po ich stronie

(Lilimek) #15

Sprawdzałem po FF i wszystko działa :? Wystarczy kliknąć PPM na okładkę i dać Save Image i wybrać miejsce zapisu, albo View Image i dopiero stamtąd zapisać.

(Kuz5) #16

O czym ty mówisz

My mówimy o tym linku

Okładka z tego linku ci działa, mozesz ja zapisać ??

(Lilimek) #17

Tej rzeczywiście nie mogę.

Czepię się, ale San Andreas dostępne w sklepach ma okładkę :roll:

(Myszonus) #18

czytamy ze zrozumieniem - okładka "nie działa" - sprawdziłem w 3 przeglądarkach.

• a jak ktoś chce na pudełko z kopią bezp to co wtedy :wink:

(Jnk90) #19

Może to wina firewall'a ?

Ja mam tak czasem i musze wyłączyć chyba

1 mobile code control

1. ad blocking

3 cookie control

Nie znam sie na tym zabardzo, więc pisze co wiem, ale jak wyłączam wszystko to czasem pomaga. Mam Zone Alarm'a

(Myszonus) #20

jnk90 zwróć uwagę że ta okładka nie działa kilku/-nastu osobą i nie nie jest to spowodowane firewallem :wink: - wina leży po stronie serwera :slight_smile: