Na stronie nie wyświetla sie obraz

Znalazłem strone z okladkami ale jak klikam na okladke aby ją powiękrzyc ona sie nie powiększa tylko w górnym lewym rogu widac kwadracik z czerwonym x co mam zrobic aby naprawic ten problem

Możesz sprecyzować pytanie, ??

Na jakiej stronie ?

Czego ta okładka dotyczy ?:slight_smile:

okładki na gry filmy itp. a strona http://www.dvdcovers.cxp.pl/

:-o

ale okładka mi sie nie wyświetla a jak naciskam prawy przycisk myszy to niemożna nacisnąc zapisz obraz jako bo jest napiszane na szaro i poprostu sie nie da.

Na tej stronie, którą podałeś kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazku, a następnie Zapisz obraz jako.

no ale okładka mi sie nie wyświetla jest tylko puste pole z białym kwadracikiem w ktorym jest czerwone x i nie widac obrazu

Prawoklik na puste miejsce > Pokaż obraz

Jeżeli się nie wyświetli ,to może być to wina serwera. :wink:

z tego co wiem,

kupując w sklepie z w/w artykułami są już gotowe okładki …

Więc po co je drukować?

Weszłam na link, który podałeś, tam pojawiły się okładki, a po wybraniu którejś i kliknięciu na nią jest tak jak piszesz: w górnym lewym rogu widac kwadracik z czerwonym x i nie można zapisać.

No ale nawet jak nie otwieram strony z konkretną okładką to mogę z tej strony głównej, na której jest kilka małych okładek zapisać i rozmiar okładki jest duży.

A co cię to obchodzi

Dużo filmów, gier kupowanych z czasopismem, jest w kartonowych okładkach (niezbyt pięknych)

Chce drukować, to niech sobie drukuje

Nie wiem jakim cudem, jak klikniesz zapisz element doce… , to ściągniesz plik HTML

Mafioz_3000 pierwsza sprawa jaka masz przegladarke ??

Z wszystkimi okładkami masz taki problem

Napisz z jaka konkretnie okładką masz problem

Na każdej stronie nie wyświetla ci się grafika czy tylko na w/w stronie

Ja wybrałam zapisz obraz jako i jest okładka na całą stronę.

no ja mam explorer a dokładny link do okladki to jest http://www.dvdcovers.cxp.pl/index.php?g … r&id=13286

ten problem mam z większością okladek chociarz z niekturymi nie mam tego problemu.Nie na każdej mam ten problem tylko na tej i na nielicznych innych stronach.

U mnie takze nie działa ani pod IE ani pod FF

Wiec problem lezy po ich stronie

Sprawdzałem po FF i wszystko działa :? Wystarczy kliknąć PPM na okładkę i dać Save Image i wybrać miejsce zapisu, albo View Image i dopiero stamtąd zapisać.

O czym ty mówisz

My mówimy o tym linku

Okładka z tego linku ci działa, mozesz ja zapisać ??

Tej rzeczywiście nie mogę.

Czepię się, ale San Andreas dostępne w sklepach ma okładkę :roll:

czytamy ze zrozumieniem - okładka “nie działa” - sprawdziłem w 3 przeglądarkach.

  • a jak ktoś chce na pudełko z kopią bezp to co wtedy :wink:

Może to wina firewall’a ?

Ja mam tak czasem i musze wyłączyć chyba

1 mobile code control

  1. ad blocking

3 cookie control

Nie znam sie na tym zabardzo, więc pisze co wiem, ale jak wyłączam wszystko to czasem pomaga. Mam Zone Alarm’a

jnk90 zwróć uwagę że ta okładka nie działa kilku/-nastu osobą i nie nie jest to spowodowane firewallem :wink: - wina leży po stronie serwera :slight_smile: