Na WinXP nie można się połączyć z connectify

Witam :slight_smile:

Na Laptopie 1. (Win7HP) mam uruchomiony Connectify (działa bez problemu), który pokazuje mi, że podłączone są Laptop 2. (Win7Pro) i Laptop 3. (WinXP.HP).

Lap 2. (W7Pro) łączy się z internetem przez sieć “Conn.” bez problemu.Ale!

Lap 3. (WinXP.HP) pokazuje mi, że jest podłączony do sieci Conn., owszem (“Połączono z Conn., Jakość sygnału: znakomita”), ale nie otwiera mi się żadna strona, nie działa gg itp - ‘internetu nie ma’.

Najlepsze jest to, że jakiś czas temu, Lap 3 (WinXPHP), internet z sieci Conn. działał bez problemu - punkt dostepu “Conn.” był wtedy na Lapie 2. (W7Pro). I nagle internet na Lap 3. działać przestał :/. Stało sie to krótko po tym, jak przesiadłam się z ESET NOD 32 Antywirusa na ESET Smart Security. Ale mnie irytował, więc wróciłam do NODa 32. A internetu jak nie było, tak nie ma.

Zmieniałam w międzyczasie Lap 2(W7Pro). na Lap 1(Win7XHomeP), ale hasło to samo w obu sieciach, więc w tym miejscu się nie pomyliłam ;]

Dla ścisłości, na Lap 2. (W7Pro) Connectify nie jest uruchomione - punkt dostępu jest tylko na LAp 1. (W7HP).

Na LApie 3. (WinXPHP) mam otwarte porty TCP 2869 i UDP 1900, tak jak sugerują w FAQ na stronie Connectify. Co więcej mogę zrobić?

Inne sieci bezprzewodowe na Lap 3. działają, więc to nie kwestia karty.

/ edit 17.002.2011

Na LAP 3 (WinXP) Nod32 aktualizuje się (ściąga pliki itp.) bez problemu. W przeglądarkach internet dalej nie działa.

coffin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif