Nabijanie Katridża Drukarki HP

Mam male do Was pytanko. Posidam drukarke HP Photsmart 8150 i czy moze z Was ktos wie jak mozna prawidlowo nabic, wlac tusz do katridza tak zeby kolory prawidlowo sie wymieszaly. I jeszcze jedna sprawa. Tam jest kila dziurek w katridzu i nie wiem do kotrej dziurki mam wlac odpowiednia buteleczke z tuszem, tak zeby nie uszkodzic katridza. Poruszam ten temat, bo nigdy na HP tego nie robilam a szukalam materialow w wyszukiwarce google i nic na ten temat nie znalazlam. Dziekuje z gory za Wasze posty. Pozdrawiam.

No to marnie szukałaś

PS

Przenoszę do Hardware

Okej Dziekuje, bo troche czuje sie zagubiona w tym temacie. Az tak genialna nie jestem :slight_smile: . Dziekuje za pokierowanie mna asterisk :slight_smile: Pozdrawiam

Należało w Google wpisać słowa kluczowe Napełnianie kartridża

Jest to pierwszy link na liście znalezionych stron :slight_smile:

Ale wiesz asterisk ja tam tylko znalazlam drukakrke 800 na tej stronie i wraz z nia instrukcje, ktore sie nie zgadzaja bo mam photosmarta 8150 i mam wiecej niz 3 dziurki do napelnienia tuszem. Pozdrawiam i nadal czekam na wskazowki :confused:

Złączono Posta : 05.06.2006 (Pon) 1:58

No dobra udalo sie znalez uf… ale dreczy mnie jedna rzecz. W tym opisie jak napelniac tusz sa pokazane 3 dziurki a w moim katridzu jest 5 dziurek. No w takim razie po co sa te dwie dziurki. Oczywiscie jak napelnialam katridz tuszem to ich nie ruszalam bo wczesniej sprawdzilam igla katridz w ktorym jaka dziurka ma kolor i w tej intrukcji sie zgadza, bo prawidlowo jest pokazane, po ktorej stronie jest niebbieski,czerwony i zolty. Niestety po nabicu katridza tuszem drukarka przez jakis czas drukowala troche innymi kolorami, wiec czy to jest normalne?? nastepna rzecz, to jest taka, ze podglad tuszu pokazuje, ze katridz jest prawie pusty pomimo,ze napelnilam do pelna, troche podaczas tego zabiegu mi z jednej,drugiej i czwiscie trzeciej wylal sie tusz. To co mam zrobic aby w zakladce “POZIOM TUSZU” pokazala drukarka HP mi prawidlowa ilosc tuszu w katridzu. Pozdrawiam

Poczytaj i tu:

http://druknet.pl/regeneracja/?mid=27

Napisz do pomocy producenta i zapytaj:

http://www.hp.pl

Dobra Uwazam temat za skonczony, wiec prosze moderatorow o jego zamkniecie. Dziekuje :slight_smile: