Nadchodzące egzaminy- różne materiały

Witam. Jak niektórzy wiedzą już we wtorek są egzaminy klas III Gimnazjum. Właśnie w weekend postanowiłem powtórzyć materiały, które sprawiają mi problemy. Chciałbym prosić o waszą pomoc. Poszukuję jakiegoś programu który nadawałby się do takiego powtórzenia. Najlepiej, aby zawierał materiały dotyczące testu humanistycznego, matematyczno- przyrodniczego i angielskiego. Dobrze by było jakby ten program zawierał dużo wszelakich zadań. Prosiłbym również do linki z różnymi materiałami wartych uwagi. Oczywiście sam również poszukuję, lecz mogę coś przeoczyć dlatego zwracam się do was o pomoc. Szczególnie roczniki które pisały w tamtym roku egzaminy itp. Dziękuje za wszelką pomoc.

Porozwiązuj se testy z poprzednich lat.

stary jak sie nie nauczyłeś to na szybko możesz sobie ściąg porobić i lepszy efekt

Dobry pomysł…

No jasne - gdyby go przez przypadek przyłapali to musi w czerwcu powtarzać (i nie wiem czy przypadkiem tego w papierach nieodnotują)

Jak by przyłapali na ściąganiu to z tego co słyszałem to się w ogóle nie zdaje, bo się nie ma przystąpienia do egzaminu… Na tym gimnazjalnym to nie ma po co ściągać, niemożliwe jest żebyś nie zdał, więc się nie stresuj. Bardziej opłacalne jest ściąganie na maturze, można jej nie zdać niestety, a jak przyłapią to olać i tak już po szkole :lol: . Może będzie przeciek jak rok temu :lol: :lol: haha