Nadchodzi koniec Windowsa?

http://nt.interia.pl/komputery/news/pow … 40480,1010 z tego można wywnioskować iż Windows o kodowej nazwie 7 może być ostatnim następcą poprzednego windowsa w tym przypadku Windows Vista (o ile Windows 7 będzie jeszcze zaliczany do windowsów).Dlaczego ma to być ostatni windows??a no dlatego że system windows liczy sobie już 30 lat i MS pracuje nadczymś zupełnie nowym co ma w przyszłości zastąpić całkowicie windowsa.Projekt nad którym pracuje MS nosi nazwe kodową “Midori” i jest na tyle ważny dla MS,że zaangażowali oni do swojego projektu bardzo doświadczonych pracowników oraz znaczące środki.Następca windows ma opierać się na microjądrze,lecz nie wiadomo kiedy trafi on na rynek,jest też jeszcze za wcześnie nawet na pierwszą prezentację.

Zapraszam do czytania lektury

Ja myślę, że to nie wypali i w ogóle nie trafi na półki…

Windows ma problemy z obsługą wielu rdzeni,dlatego na super komputerach używają Linuxów,Unixów

Kolejny “dziki” news. Jeżeli chodzi o partal interii to nie zaliczył bym go do najwiarygodniejszych w dziedzinie informatyki.

na centrum xp tez jest ten artykół

Ciekawe kto od kogo ściągał :stuck_out_tongue:

no xD

Ooo!

Ciekawe!

Midori :stuck_out_tongue:

…w przyszłości…

…temat w dziale Na luzie na forum dp…

“Jakiego Midori używasz” :stuck_out_tongue:

Chciałbym to zobaczyć :wink:

Myślę, że Midori to nic innego jak nowa generacja windowsa i cały czas będzie się nazywać Windows.

To jest tak dochodowe, że nie warto się tego pozbywać :wink:

Ta… już Seven miał być na nowym jądrze…

Windows 7 bedzie na jadrze Visty

Tego to nawet sam Bóg jeszcze nie wie :D.

Z jednej strony: mamy wakacje, sezon ogórkowy i.t.d., prasa szuka sensacji, a jak nie znajdzie - wymyśla,

z drugiej: coraz więcej ludzi krytykuje Windę, Vista nie taka popularna, jak miała być - może rzeczywiście w MS postanowili coś zmienić. Przydałoby się. Tylko myślę, że na rzetelną informację przed końcem wakacji nie ma co liczyć :? .

Też tak sądzę. Chyba, że wymyślą coś w rodzaju “Witraże” (było kiedyś w jednym filmie SF) :wink: .

Kiedyś w końcu będą musieli to nowe jądro napisać.

Nie wiem, czy to jest prawda czy nie, nikt oprócz pracowników Microsoft pewnie nie wie. A nawet jeśli by takie coś się stało, to dobrze by było gdyby Microsoft otworzył kod swoich Windowsów.

Tak, żeby potem stracili kasę? Strategia microsoftu jest taka, że specjalnie nie udostępniają kodu systemu bo potem mogłoby powstać wiele darmowych dystrybucji (coś na wzór linux). Wiesz jakie straty by ponieśli?

Ja wiem o tym bardzo dobrze :slight_smile: nie musisz mi tłumaczyć. Ale skoro twierdzą że jest im już nie potrzebny to mogli by go otworzyć.

Ten sam news podawali w TV Biznes, ale jak dla mnie szykuje się po prostu kolejna wersja Windowsa i tyle. Jak na razie nie ma co robić sensacji, pożyjemy, zobaczymy. :wink:

Co to za głupoty, że Windows ma 30 lat? 30 lat temu to był DOS, sam Windows ma 23 lata, w listopadzie 1985 wyszedł Windows 1.0, więc skąd bzdury w postaci, że Winda ma 30 lat? A 98 może ma 25 lat? :o

tak podaja źródła wiadomosci

http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows - tam jest napisane, wprawdzie nie bezpośrednio ale napisane, że Windows został wydany w 1985 a co za tym idzie ma 23 lata, a nie 30.

W dniu 08.07.2008 , o godzinie 13:38 został dopisany post przez Alden

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Mid … omosc.html - ma być jeszcze Windows 8, wierzycie w to? Bo ja niezbyt, wp.pl nie jest zbyt wiarygodne, jako w miare wiarygodne traktuje dp

ta, windows 7 nie wyszedł a już mówią o 8.

Jestem ciekaw co też microsoft kombinuje. Pożyjemy - zobaczymy :wink: