Nadchodzi Mozilla Firefox 3.0?

Jak dziś przeczytałem w necie podczas prac nad Mozilla Firefox 2.0,była prowadzona intensywna praca nad Mozilla Firefox 3.0.Można Pobrać juz Mozilla Firefox 3.0 Alpha.Nie wiem czy to jest żeczywiście prawda ale na necie można przeczytać coś na ten temat o ile nie jest to kłamstwo pozostaje czekać,aż pojawi się ona na stronie producenta

Ja mam już zainstalowaną alphę :]. Na razie przeglądarka rozpowszechniana jest pod nazwą kodową jako Gran Paradiso.

swietnie wiedziec a co jest w niej nowego i kiedy bedzie ona dostepna na stronie producenta?

zagorskid , a możesz podać link do tego 3.0 :?:

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5578

Poczytajcie komentarze…

zagorskid czy jeśli zainstaluję tą wersję 3.0 to automatycznie usunie mi 2.0.1 :?:

Właśnie zainstalowałam wersję 3.0 i nie usunęło mi poprzedniej wersji… :slight_smile:

a czy nowa przegladarka jest po polsku

niestety nie… :frowning:

chyba, że czegoś nie zauważyłam :slight_smile:

jaka mszkoda wiec poczekam cierpliwioe az bedzie po polsku,ukonczona w wersji finalnej pod ogulna nazwa Mozill aFirefox 3.0 i bedzie ogulnie dostepna

Nie, bo wersji Alpha, Beta zazwyczaj się nie tłumaczy.

P.S.

A czy 2 Beta była po polsku?

Scorpion18 Niestety trzeba zaczekać na finalną wersję :slight_smile: Ale czym tobie przeszkadza wersja angielska??

zagorskid czy ta przeglądarka nazywa się Minefield :?:

Gran Paradiso

Ja mam takie coś:

ef5f455e40b35822m.jpg

mozillla firefox 2 beta byla po polsku wszytkie bety 2.0

Złączono Posta : 03.01.2007 (Sro) 19:47

ja poprostu lubie i jestem przyzwyczajony ze wszystkie programy mam w najnowszej wersji i po polsku

Czy ta przeglądarka tak wygląda :?:

ef5f455e40b35822m.jpg

To znaczy ??

Mam nadzieje ze 3.0 zżera mniej pamięci niż dwójka. Firefox to chyba teraz najbardziej pamięciożerna przeglądarka :confused:

Nie.

Z tego co pamiętam z Minefieldawole jeszcze jej nie instalować i poczekać na jakiegoś RC, Minefield często się sam wyłanczał i powodował błędy.