Nadmierne powiększanie się wolnego miejsca na dysku C:\ w Wi

Od pewnego czasu nadmiernie powiększa mi się wolne miejsce na dysku C:\ Cały czas wahało się tak w granicach 10.3GB (bo pobieram duży plik, a lokalizację pobierania w Vuze zapomniałem przenieść na D:), od pewnego czasu zwiększyło się do 10.51GB, a dzisiaj, gdy rano załączyłem komputer jest 11.47GB wolnego miejsca. Wiem co sobie jedni ludzie pomyślą: “O co Ci koleś chodzi, skoro masz więcej miejsca to powinieneś sie cieszyć.” - kompletnie o to mi nie chodzi, bo wiem, że mogą być kasowane wtedy bardzo ważne pliki systemowe lub moje pliki, ale o moje pliki się nie boję, bo mam je wgrane na chomikuj i tam są zabezpieczone hasłem. Czyżby wirus? Kiedyś jak pobrałem jakiś program (nazwy już nie pamiętam) to mi wyskoczył z Comodo Internet Security komunikat, że instalowane oprogramowanie posiada wirus, ale to zignorowałem ;/ Wczoraj skanowałem komputer antywirusem i znalazł jakiś PC Security 2009 w C:\Program Files, ale to usunął i myślałem, że po sprawie, to jeszcze przeskanowałem komputer Malwarebytes Anti-Malware i on znowu wykrył to samo, usunął i po ponownym uruchomieniu komputera dałem znowu skanowanie i kolejny raz to wykrył, znowu usunąłem i myślałem, że to koniec, ale chyba jednak nie. Da się ten Windows jakoś wyleczyć, bo nie chce mi się formatować. Dodam jeszcze, że komputer działa cały czas sprawnie, normalnie się uruchamia, chodzi tak samo szybko jak zawsze, wszystkie programy działają normalnie. Pobrać OTL i zrobić logi?

Najdziwniejsze jest to, że jeszcze tego nie zrobiłeś.

wykonaj logi tak jak jest tutaj opisane

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Wykonałem logi tak jak w tym linki. Oto one:

OTL - http://wklej.org/id/668754/

Extras - http://wklej.org/id/668756/

Pytasz czemu Ci się powiększa to miejsce.

Myślę że to jest wielka tajemnica :smiley:

Musisz zaczekać aż ktoś sprawdzi logi,może tam nic nie ma,ale jak to się dzieje znikają ci jakieś programy?,może masz uruchomione jakieś automatyczne czyszczenie dysku

ja moge Tobie jeszcze polecić sprawdzić tym czy coś nie siedzi

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

bo takie pisanie wielka tajemnica to jest troche nie na miejscu

Dr. Web już nic nie wykrył. Może nic nie wykrył, bo wczoraj na MBAM’ie to samo wyskoczyło i chyba po raz 4 czy 5 usunąłem. Na innym forum napisali mi, że wirusa już niema.

Tutaj jeszcze poczytaj o tym

http://tata1959.blogspot.com/2009/07/pc … -2009.html