Nagła przerwa w działaniu Myszki A4tech Bloody V7

Witam,dzisiaj podczas normalnej pracy na komputerze w pewnym momencie moja myszka A4TECH Bloody V7 przestała działać.Posiadam ją 5 dni i wątpie że jest to spowodowane jakimś uszkodzeniem mechanicznym ponieważ myszka ani razu mi nie upadła a kabel jest w stanie nie naruszonym. Myszka w menadżerze urządzen jest podpisana jako Mysz zgodna z HID (cokolwiek to znaczy) jednak w panelu sterowania w dziale urządzenia i drukarki jest umieszczona w kolumnie Nieokreślone i podpisana urządzenie wejściowe USB..Nie mam zabardzo jak sprawdzić czy mysz działa na innych komputerach ponieważ laptop jest w naprawie. Jednak patrząc w gląb myszki widać ze laser lekko się świeci.Jednak pozostałe elementy które powinny także się świecić już tego nie robią.Porty usb nie są uszkodzone ponieważ mam podpiętą teraz inną myszke i wszystko działa jak należy.Nie wiem czy jest jakiś problem ze sterownikami czy może myszka padła sama z siebie i musze oddać ją na gwarancje

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

W Menedżerze urządzeń nie ma żadnych żółtych wykrzykników lub znaków zapytania ?

Zainstalowane sterowniki z płytki lub nowsze:

https://www.google.pl/#q=a4tech+bloody+v7+sterowniki

 

Masz tak ustawione:

zakładka w BIOS-ie Integrated Peripherals (może być inna)

– F10 – Enter.

:?:

 

 

 

 

 

 

Po pobraniu ze strony producenta oprogramowania wyskakuje taki błąd (wyskakiwał już wcześniej gdy mój gryzoń działał) 

http://scr.hu/37hm/qq42f

 

W biossie ustawione na Włącz dalej zero efektu

Sprawdzałeś instalację sterowników z Menedżera urządzeń ?

Może myszka jest uszkodzona i musisz oddać na gwarancję lub wymienić na inną ?