Nagle spowolnienie,100 % CPU zuzycie, logi do sprawdzenia

Witam,

Walcze z problemem od wczoraj i musialem sie niestety poddac. Prosze wiec o porade.

Komputer makabrycznie wolno dziala. Stalo sie to nagle raczej. Wczesniej nic nie wskazywalo na potencjalne problemy. Obciazenie procesora jest na poziomie 100 % pomimo, ze nic na komputerze nawet nie robie. Sprawdzilem kilkoma programami. Uruchamiane byly w trybie awaryjnym. Ad-aware - nic nie znalazl. AVG anti-rootkit - nic nie znalazl. AVG Anti spyware - znalazl cale mnostwo szpiegujacych cookie (wywalil tego liczbowo ponad 6 000), ale poza tym raczej nic. Komputerr ciagle dziala wolno. Laptopa zostawilem przedwczoraj wlaczonego na caly dzien z BitTorrentem wlaczonym (cos tam sie sciagalo). Po powrocie juz byl caly zamulony. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale pisze co by pomoc w diagnozie. Poza tym z obserwacji - w katalogu glownym na dysku C pojawil sie plik delus.exe. Wczesniej jakos go nie widzialem. Profilaktywnie go skasowalem, ale nie wiec co to za twor.

Poza tym raz przy zamykaniu systemu zapytal mnie system czy chce zakonczyc dzialajacy proces “XPCOM event receiver”. Nie mam pojecia co to jest i dlaczego bylo “na chodzie”.

Ponizej logi do sprawdzenia. Prosze o pomoc.

I logi z Silent Runnera

Od razu dodam, ze na codzien uzywam tylko antywirusa AVP i czasem skanuje komputer programem antispyware. Teraz doinstalowalem kilka innych programow co by komputer sprawdzic.

Licze na pomoc,

Pozdrawiam,

Marcin

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 19:24

Lekkie uzupelnienie do postu powyzej. Przeskanowalem komputer raz jeszcze AVG Anti spyware. Poza roznymi trackerami (cookie) znalazl mi takze Trojan Feutelav oraz downloader.small.ddp. Uzusalem to programem. Wyczytalem gdzies takze, aby logi Hijacka byly generowane kiedy nie jest od odpalany z katalogu tymczasowego. Dla pewnosci wiec ponizej aktualny log. Problemy ciagle te same. Komputer zamulony jak nigdy.

Licze wciaz na pomoc. Pozdrawiam

Marcin