Nagłe spowolnienie komputera

Witam postaram się jak najdokładniej opisać mój problem…

wczoraj niechcący wyłączyłem listwę do której był podłączony komputer w momencie, gdy chciałem na nowo go włączyć zaczęły się problemy…

z początku wszystko ładnie się załadowało (windows jedynie zapytał o tryb awaryjny) pulpit i reszta się załadowała lecz gdy chciałem włączyć poprzednio używaną przeglądarkę zaczęło się sypać… nie chciała prawidłowo pracować w ostateczności zmuszony byłem przerzucić się na mozille ( z chroma) już w tedy odczuwać zacząłem spowolnienie komputera ale jakoś jeszcze zipał po paru godzinach ponownie usiadłem do komputera włączyłem i zaczął się ciąć… nie dało się nic płynnie zrobić okna ( o ile się otwierały )to zajmowało im to po parę minut …

W akcie desperacji ściągnąłem nowe aktualizację ale nic to nie dało.

Nie wydaje mi się żeby któryś podzespół się przepalił bo wszystko normalnie działa z wyłączeniem tempa pracy… proszę o pomoc

Start, Uruchom i wpisz komendę: chkdsk c: /F /R. Raczej będzie komunikat w stylu że operacja będzie możliwa w trakcie uruchamiania komputera. To pojawi się niebieski ekran i będą wyświetlane postępy. Czas operacji zależny od napotkanych problemów. Jeśli nie nastapi poprawa to pokazać sreena z programu HD Tune z zakladki Health.

Daj log z OTL - analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html