Nagłe spowolnienie pracy

Witam wszystkich.

Proszę o jakąkolwiek poradę, bo mam nerwy w strzępach.

Od jakiegoś czasu mój laptop zaczął ogromnie mulić. Zwija okna przy zamykaniu- szczególnie pierwsze zaraz na pulpicie i wolniej reaguje na komendy. Nie jestem geniuszem komputerowym,zle korzystając z forum- przeprowadziłam- odchudzanie, scan dysków, defragmentację i odkurzacz(super program),jednakże raczej to nie pomogło:(

Może trzebaby było zrobić formatowanie- lecz tu jestem zupełnie zielona i musiałabym wiedzieć jak to zrobić krok po kroku,by nie wyrzucić czegoś w powietrze.

Załączam log z Hijacka-może jednak coś jest nie tak. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc i z góry dziękuję i pozdrawiam.Jola

Zafixuj.

Wcale się nie dziwię, że komp zamula. Po pierwsze - masz NAVa, a on nie zwykł oszczędzać zasobów. Po drugie > masz dużo zbędników w autostarcie. Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

nancunia proszę nazwać temat konkretnie.

dziękuję bardzo. jest jakby lepiej. zrobiłam jeszcze raz Hijacka, czy mogłby/mogłaby Pan/i sprawdzić, czy teraz już będzie grało, czy może coś jeszcze mi umknęło?Z góry dziękuję.Jola

Szkodników nie widać.

Poczytaj tematy, które zlinkowała Joan oraz dodatkowo możesz XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych.

Po wykonaniu wybranych czynności opisanych w tamtych tematach (np. defragmentacji, czyszczeniu rejestru) nie musisz pokazywać nowego loga.