Nagłe wylogowywanie

Elo!

Mam problem z kompem, a mianowicie po wgraniu nowego Avasta i po skanowaniu systemu, komp włączając się pyta mnie o opcje, za pomocą których chcę uruchomić system (awaryjny, normal, sieć itp.). Nie ważne jaki wybiorę, po załadowaniu się tego śmiesznego paska Windows prosi mnie o hasło do Administratora (Najlepsze jest to, że wcześniej nie musiałem wybierać jakiegoś używtkownika i hasła), więc klikam OK, zaczyna myśleć (w tym prostokątnym okienku pojawiają się informacje, że loguje) a po sekundzie, dwóch następuje wylogowywanie i znowu okienko z wpisanym “Administrator” i bez hasła, więc znowu OK i znów to samo ;D proszę o pomoc, gdyż mam tam bardzo ważne rzeczy i chciałbym je odzyskać, a całą resztę mam w tzw. DUPIE. dzięki!;] Pozdro Simek!

Wykonaj punkt 2 lub 4: przywracanie systemu

Wierz mi, że bardzo bym chciał ale nie moge sie zalogować, bo za moment mnie wylogowuje. Jedyne co widze to tapete ale przez góra 10 sekund;] Chyba będę próbował wgrywać 2 Łindołsa.

Opcja 4 nie zależy od systemu, wykonujesz to w konsoli odzyskiwania.

Dane możesz także przegrać, uruchamiając komputer z linuksa live-cd i przegrywając dane na pendrive.