Nagłe zmulenie kompa, dlugie uruchamianie programow, ect

Witam!

Gdzies od ubieglego piatku komputer zaczal mi okropnie mulic. Wczesniej bylo wszystko ok, a tu z dnia na dzien okropny muł… Jedyne co zainstalowalem, to aktualizacja winXP, jednak jej odinstalowanie nie pomoglo… komp teoretycznie czysty, logi sprawdzane, antywirus, uzywany firewall itd.

Mulenie zaczyna sie jeszcze przed pojawieniem sie ekranu logowania… przy logowaniu zacina nawet “dzwiek logowania”… uruchamianie dowolnego programu trwa o duzo za dlugo… (podkreslam, ze w tamtym tygodniu bylo wszystko oki) Podejrzanie zachowuje sie “System Idle Process”, tzn przy zapotrzebowaniu na prace procesora jest on wyjatkowo wysoki (80-90%), a komp muli…

Dodatkowo od soboty nie moge zalogowac sie do roznych portali, np mail na http://www.o2.pl … teoretycznie loguje sie, ale jak klikne w cokolwiek, to mnie automatycznie wylogowuje.

Ponizej wklejam logi:

za pomoc z gory dziekuje :wink:

Logi są ogólnie czyste.

Usuń kosmetycznie ten wpis:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start -> uruchom -> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

Zrobilem wszystko co jest do zrobienia, a komp dalej muli… :confused:

Czy mozliwe jest takie mulenie przez np uszkodzenie RAM’u? Koncza mi sie pomysly…

Aha… no i nie moge sie logowac do niektorych stron, tzn wyrzuca mnie przy przeladowaniu strony… normalnie uzywam FF, ale sprawdzalem w IE i tak samo jest! :confused: Co dziwnego na forum moge sie zalogowac, i problemu niema… jak na moj gust to wychodzi, ze cos mi siedzi w systemie, czego wykryc nie moge i tak sie objawia (zamulenie kompa i niemoznosc logowania do portali itd)…

Moze jakies przypuszczenia co to moze byc? czym skanowac jeszcze?

Skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport.

Oto log ze skanu… wszystko wyczyscilem…

Jednak co mnie zaniepokoilo… sciagnalem program Process Explorer, ktory pokazuje uzycie procesora itd… no i przy uruchamianiu programow okolo 80% procesora zajmuje: “Hardware Interrupts”… czy te przerwania moga byc spowodowane bledami w sprzecie??