Nagłosnienie pod kompa

Witam, mam takie pytanie bo nie orientuje się za bardzo na tym, myślę nad kupnem jakiegoś nagłośnienia do domu, i tak oglądałem rózne duperele na allegro i znalazłem końcówkę mocy Kenwood Basic M1 o mocy 600W, tylko nie wiem jak to się podpina czy pod kompa od razu czy jak, bo z tego co ja wnioskuję to to jest tak jakby wzmacniacz lub amplituner. Dlatego właśnie piszę tu do was z tym pytaniem jak to podpiąć. Bo jakby to się udało podpiąć pod kompa i do tego jakieś kolumny to wyszło by taniej niż jakiegoś zmachola kupić. I jeszcze takie pytanie (jak by to było tak jak napisałem wyżej) czy ta końcówka jest dobra, żeby się nie rozleciała, jak znowu nie forsował bym jej bardzo no ale wiadomo jak jest czasami trzeba zadudnić coś. Z góry dzięki za pomoc, i jakbym coś źle gadał to się nie śmiejcie, bo tak jak mówiłem nie znam się na tym. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Z góry dzięki za pomoc :smiley: :smiley:

Tak, to jest wzmacniacz, do niego są potrzebne kolumny,

wzmacniacz mozna podpiąć do komputera…

Zależy co chcesz uzyskać… Ja jestem miłośnikiem basu tuby. Więc z X-Fi Extreme audio mam puszczony sygnał do DDM4000 (akurat takiego dostałem od brata) I do tego mam podpięte to co posiadałem w domu a mianowicie x-230, I-Trigue 3330 i tube basową JBL (aktywna zasilana starym Cheftec’iem 500w)

Ty możesz użyć konfiguracji dobra dźwiękówka dobry amplituner i ze 2 kolumienki. Używane altusy są tanie dobre i jest pełno części zamiennych. ( na elektrodzie poszukaj dobrych zestawów w Twoich pieniądzach)

Jeśli Cię stać zawsze możesz kupić z-5500 albo inny porządniejszy zestaw i będzie od razu moc.

Mój szanowny szwagier zawsze uważa rozwiązanie numer 1 bo on zapalony rockowiec mi by wystarczyło z-5500

powiem tak, na ten zestaw mogę wydać jakieś 600 max 700zł nie więcej no bo mnie kasa nie puszcza dalej, i też jestem miłośnikiem mocnego czystego basu najbardziej o to mi chodzi bo głośniki mam takie na 120W takie bardziej wysokotonowe to zgrały by mi się z jakimś basem dobrym:) Więc co polecacie za te pieniądze?? bo wzmacniacz mam ale słaby tylko do 120W a można tak powiedzieć że z tej głośności wyrosłem, potrzebuje czegoś porządniejszego :slight_smile: Wiecie o co mi chodzi:)

Jeśli bym miał tyle do wydania to na przykład:

Wzmak + kolumny

choć moim zdaniem szukając dobrego basu to za same kolumny przydało by się dać z 700 zł :slight_smile:

Powszechnie wiadomo że sama suma watów sprzętu grającego to nic. Więc nie sugeruj się tym.

BTW najlepiej przeszukać forum elektrody w podobnych tematach tam zasięgniesz najlepszych informacji.

Wiem, już czytałem trochę o tym i ważne są tez db

A co myślicie o tym subwooferze http://allegro.pl/subwoofer-peiying-py- … 59917.html, jakbym tak 2 kupił jaki by to dało efekt?

Bo co do firmy tego subwoferka to chyba nie jest zła

A i jeszcze jedno te suboferki(jakbym 2 kupił) no to jeden podepnę do kompa a drugi gdzie?? Bo tak jak wspominałem mam wzmacniacz może dało by się je podpiąć pod ten wzmacniacz?? Mój wzmachol jest taki http://allegro.pl/nowy-wzmacniacz-sv-28 … 77472.html

ten wzmacniacz to zabawka dla dzieci. 2 sprawa ten sub jest do samochodu

a do kompa go nie podepnie???

Dodane 14.07.2011 (Cz) 14:05

Dobra to co radzilibyście kupić za te pieniądze??