Nagly brak Wi-Fi w laptopie

Witam, posiadam  laptopa HP (win8.1), wczoraj po restarcie komputera nagle przestało mi wykrywać jakiekolwiek sieci Wi-Fi których wcześniej miałem pełno, dodatkowo próbowałem tez łączyć się przez kabel bezpośrednio pod modem oczywiście brak reakcji, dodam ze na drugim laptopie, smartfonach wszystko działa jak należy, wiec wina leży w owym laptopie. Dodatkowo zauważyłem duzo procesów sv host w menadżerze zadań, dołączam parę screenów, liczę na jakieś wskazówki forum.pngforum1.pngforum2.pngforum3.pngforum4.png, pozdrawiam.

mi kiedyś w takim przypadku pomogło przywrócenie ustawień domyślnych w biosie.

przywrocilem domyslne ustawienia w biosie, bez zmian…

Możesz użyć przywracania systemu i cofnąć system do momentu gdy internet działał poprawnie. Coś skasowało bowiem sterowniki do kart sieciowych. Musisz wgrać ponownie, jeśli przywracanie nie powiodłoby się (na 8.1 działa zawodnie).

przywrocilem system do momentu gdy dzialal poprawnie, Wi-Fi smiga, dzieki panowie i pozdrawiam

///edit. przed problemem z Wi-Fi zauwazylem ze wydajnosc komputera spadla o jakies 80 %

bardzo widoczne bylo to w grach, ktorych mialem po 100fps a nagle 20-30. czy pliki sv host w menadzerze zadan moga to powodowac? ktos wie jak sie z tym uporac? Ewentualnie jakies programy do przeskanowania i oczyszczenia komputera? aktualnie uzywam Malwarebytes