Nagly brak Wi-Fi w laptopie

(Gula701) #1

Witam, posiadam  laptopa HP (win8.1), wczoraj po restarcie komputera nagle przestało mi wykrywać jakiekolwiek sieci Wi-Fi których wcześniej miałem pełno, dodatkowo próbowałem tez łączyć się przez kabel bezpośrednio pod modem oczywiście brak reakcji, dodam ze na drugim laptopie, smartfonach wszystko działa jak należy, wiec wina leży w owym laptopie. Dodatkowo zauważyłem duzo procesów sv host w menadżerze zadań, dołączam parę screenów, liczę na jakieś wskazówki forum.pngforum1.pngforum2.pngforum3.pngforum4.png, pozdrawiam.

mi kiedyś w takim przypadku pomogło przywrócenie ustawień domyślnych w biosie.

(Gula701) #3

przywrocilem domyslne ustawienia w biosie, bez zmian…

(Longhorn2009) #4

Możesz użyć przywracania systemu i cofnąć system do momentu gdy internet działał poprawnie. Coś skasowało bowiem sterowniki do kart sieciowych. Musisz wgrać ponownie, jeśli przywracanie nie powiodłoby się (na 8.1 działa zawodnie).

(Gula701) #5

przywrocilem system do momentu gdy dzialal poprawnie, Wi-Fi smiga, dzieki panowie i pozdrawiam

///edit. przed problemem z Wi-Fi zauwazylem ze wydajnosc komputera spadla o jakies 80 %

bardzo widoczne bylo to w grach, ktorych mialem po 100fps a nagle 20-30. czy pliki sv host w menadzerze zadan moga to powodowac? ktos wie jak sie z tym uporac? Ewentualnie jakies programy do przeskanowania i oczyszczenia komputera? aktualnie uzywam Malwarebytes