Nagły, duży ping od wczoraj. Dlaczego?

Witam,

od wczoraj mam jakiś wielki ping w grach itp. nic nie mieszałem w kompie. Odinstalowałem tylko program SpeedFan ponieważ w ogóle go nie używam. Zawsze ping miałem 24-28 na speedtest.net do GDAŃSKA.

Teraz mam ping 300+. Zobaczcie wynik speedtestu:

434157936.png

Dlaczego taki byczy ping? Od wczoraj mam przy każdym teście ping 300+. :frowning:

Czasem bywa że u dostawcy Internetu się korek zrobi lub jakieś urządzenie kabel zawodzi a co do urządzeń to przez dłuższy czas jak taki ping jest .

Jak robie speedtest w firefoxie to ping mam max. 30, a w operze właśnie ponad 300+ zawsze. :confused: Cos z Operą?

Dziwna sprawa a jak to pod IE wygląda może jednak coś z przeglądarkami.

W wierszu poleceń sprawdź jakie pingi idą do dostawcy i do stron wpisując np. ping www.onet.pl lub inną strone .

W wierszu poleceń pingi Ok. Teraz robiłem test Operą i ping 29. Nie wiem dlaczego wcześniej tak było. :confused:

Ja ci powiem że najbardziej wiarygodne to właśnie są te pingi z wiersza poleceń dla tego jak chcesz profesjonalnie sprawdzać zainstaluj program dla administatorów o nazwie Axence NetTools 4.0 Pro http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ie+darmowe wystarczy aktywować przez podanie maila i hasła na stronie a na maila dostaniesz klucz i tam popatrzysz obciążenia łącza ,pingi trase itp .