Nagły reset

lazikar pytanie?

Tak z ciekawosci czy ta Prime zakancza jakoś ten test , wczoraj tak z ciekawości testowałem ten programik no i dośc tak poważnie obciąża kompa podczas tesu temperatury wzrosły o ponad 25st ale wentylatory przyspieszyły obroty i temperatura na procku zatrzymała sie na 55stpni ,no ale konca testu nie było i przy tescie około 1500-setnym, ptaszki już zaczynały sie budzić więc przerwałem to i poszłem spać no i własnie czy ten test ma jekieś zakonczenie.

Zbych1:

zamierzam wlaśnie sciągnąć wymieniony wyżej przez Ciebie program i zobaczymy co i jak, dam znać o wynikach :slight_smile:

lazikar:

owszem robiłem prime95 i jedyne co mi zapisało w pliku results (podobnie jak Zbych1 nie wytrzymałem bo ptaszki zaczęły siębudzić :wink: ) to:

[Thu Jul 08 01:12:12 2004]

Self-test 1280K passed!

O moich dalszych zmaganiach dam znać.

Właśnie podwyższa temperaturę bardzo mocno. Jak skończy się restartem masz pecha. U ciebie widocznie wszystko jest ok. Jest to test długotrwałego obciążenia procesora, stosowany zazwyczaj do sprawdzania sprawności działania przetaktowanego procesora. Mój opis jest bardzo skrócony więcej znajdziesz na gogle. :smiley:

w EVEREST home edition i w Aida32 komputer–>DMI–>Ostrzeżenie Dokładność danych DMI nie jest pewna jest cośtakiego.

Zrobiłem testy (sa dwa):

1.Odczyt z pamięci (wyświetliło 679 MB/sek i nazwę płyty gł.)

  1. Zapis do pamięci (wyświetliło 184 MB/sek i rónież nazwę płyty gł.)

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym wszystkim :?