Nagły RESTART Komputera spowodowany klientem TORRENT

Witam… zwracam sie do was z tym problemem poniewaz probuje go juz od jakiegos czasu usunąć i nie daje rady.

Mianowicie chodzi o to ze komputer restartuje mi sie po krótszym lub dłuższym czasie tylko wtedy gdy uruchomiony jest klient torrent, uzywam bitspirit, wczesniej uzywalem utorrenta i działo się to samo. wylaczylem opcje “Automatycznie uruchom ponownie” w “Mój Komputer ->PPM-> właściwości ->zaawansowane ->Informacje o uruchamianiu systemu-> ustawienia”, zwiekszylem tez limit połączeń w Xp-atniSpy i nic nie pomaga…zyskalem tylko tyle ze teraz wyskakuje niebieski ekran zamiast restartu…pomozcie prosze bo to jest juz naprawde uciazliwe :-(, formatowalem rowniez partycje sysetmową i tez dzieje sie dalej to samo… pozdrawiam

Zwiększ jeszcze bardziej limit połączeń w xp-anispy, też miałem podobny problem, nikt mi wtedy nie był w stanie pomóc, ustawiłem limit połączeń na 500 i mam święty spokój

mlynek niestety mam od jakiegos czasu limit ustawiony na 800 polaczen i dalej dzieje sie to samo :confused: ale dzieki za rade

Zobacz w opcjach programu czy ilość połączeń nie jest większa niż 800 w takim razie.

Jeśli i to nie pomoże to może warto zminić klienta sieci torrent na innego, polecam utorrenta