Nagrana plytka problem

siemka mam powazny problemik otoz chodzi o to ze 3dni temu nagralem sobie kilka plikow na plytke wszystko bylo cacy pliki te byly na plytce odtwarzaly sie i wogole ale wczoraj przyszedl kuzyn i 2 te pliki przegralem na plytke kuzynowi nio i u niego te pliki sie znalazly dzis wrzucam plytke bo chcialem kumpla pokazac a tu walek nie ma tych plikow co przegrywalem kuzynowi:( wrzucilem nero wlaczylem plytke pliki sie znalazly ale maja ikone przekreslona o co w tym chodzi jak one mogly zniknac:( nie rozumiem mam nagrywarke lite on

Przekreślone, to znaczy, że pliki te były nagrane we wcześniejszej sesji. Nie znaczy to, że są uszkodzone. Po prostu możesz dodać nowe do sesji, potem znów ją kontynuować i będzie tak samo.

to co mam robic zeby je odzyskac bo ja tych plikow niestety juz na dysku twardym nie mam:(

Włącz nero i kontynuuj nagrywanie wielosesyjne, a tam wybierz wcześniejszą sesję, na której wypalałeś te pliki i dograj coś nowego.

w oknie eksporatora Nero powinienes mieć do nich swobodny dostęp, powinienes je bez problemów stamtąd ponownie skopiować na HDD. Możliwe jest też że dostęp do nich będziesz miał poprzez menagera plików Total Commander. Czasami tak sie dzieje przy nagrywaniu wielosesyjnym.

Jesli nie pomogą powyższe sposoby to Tutaj masz opisane co zrobic.

szczerze mowiac to nadal nie moge odzyskac tych danych:(