Nagranie dzwieku i edycja filmu

(P Baczynski) #1

Mam dwa pytanka:

1) nagrałem film aparatem cyfrowym panasonic ale tam gdzie nagrywałem było dość ciemno chciałbym teraz ten film poprawic głownie rozjasnic co polecacie za program - najlepiej po polsku i darmowy

2) jakim programie dobrze nagrać TYLKO głos co polecacie za program - najlepiej po polsku i darmowy

(matfeusz) #2

Np. Windows Movie Maker

(P Baczynski) #3

dzieki za wskazówke

a to ? jakim programem dobrze nagrać TYLKO głos co polecacie za program - najlepiej po polsku i darmowy

(matfeusz) #4

Jeśli masz Nero to jest dodatek Nero SoundTrax! Polecam!

(P Baczynski) #5

mam nero, a glos chce nagrac do pliku mp3 lub wav da sie to tak zrobic? w tym programie

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 14:01

juz sobie poradzilem poprawilem i zapisalem to w Wave Editor ktory takze jest tam w Nero Sound Trax

(matfeusz) #6

Tak

Nero Wave Editor to jest kolejny dodatek. Są jeszcze do obróbki Filmów, Zdjęć, itd.

(P Baczynski) #7

ja nagralem glos na nero soud trax i tam widze tylko mozliwosc zapisania jako npf potem otworzylem to w nero wave editor tam mozna to zapisac do pliku zarowo wav jak i mp3 Ale pojawil sie inny problem mianowicie - po nagraniu i odsluchaniu w wave eidotor slychac dobrze - chodzi mi glownie o glosnosc mozna to nawet regulowac takim kolkiem na dole przy ktorym pisze "db" i potem jak juz zapisalem to nagranie zamknalem program i chcialem odluchac np. w winampie to slychac gorzej na pelnej glosnosci winampa jak teraz zrobic tak aby tego nagrania sluchalo sie na winampie dobrze

(walker123) #8

To się do niczego nie nadaje...

o niebo lepszy jest Windows Movie Maker 2, Prosty, polski...

(system) #9

nagraj głos rejestratorem dzwięku standardowo w win xp

oraz movie maker na ikone mikrofonu i narracja

(matfeusz) #10

A o czym ja pisałem? O tym samym programie!

PS. To nie jest polski program tylko po polsku!

(walker123) #11

Czemu się tak prędko denerwujesz? Przecież ty napisałeś ze WMM a ja że WMM2, rozumiesz? Więc inny program.