Nagranie kilku filmów na DVD-R

Witam,

 

na początek powiem, że nie wiem czy to dobry dział i czy w ogóle na tym forum można znaleźć rozwiązania tego typu problemów, ale zapytam bo już kilka razy dostałem tutaj dobre porady i udało mi się pokonać problemy związane z komputerem.

 

Przechodząc do rzeczy;

Potrzebuję wypalić na płytkę DVD-R 4,7GB, kilkakaście filmików. Ważą w sumie ok 3,5 GB a długośc wynosi ok. 2h. Ich bazowy format to .mp4 ,ale udało mi się je wykonweterować na format DVD-Wideo (.ifo, .vob .bup).

Nie orientuje sie za bardzo w tych tematach, ale zadowoliłby mnie efekt kiedy włożę płytkę do odtwarzacza przy TV to ukażą się foldery i można wybrać odp film, ale inaczej również może być byle by chodziło.

 

Podam jeszcze specyfikacje i programy jakie pobralem, licze na szybką i efektywną pomoc :wink:

 

Model odtwarzacza; Panasonic DVD S-325

parametry; http://www.ceneo.pl/359173#tab=spec

 

Ashampoo Burning,

Nero Burning ROM 2014 Trial

Freemake (wykonweterowałem tu DVD-Video)

 

Pozdrawiam

Siemka. Ja, jak chciałem kilka filmów nagrać na płytę DVD, a dla przykładu było to AVI ( każdy format możesz tak wypalić ), to uruchamiasz program do nagrywania, i nagrywasz filmy jako dane.

Po włożeniu płytki, będziesz miał listę filmów. O coś takie pewno Tobie chodzi. A jeśli chodzi o tzw., wypalanie, to polecam Ashampoo Burning Studio 6. Jest darmowy, nagrywa wszystkie formaty,

łącznie z Blue Ray

Ale będzie to chodzić na odtwarzaczu? Bo nie pisze tam, żeby był obsługiwany format .avi.

Bo, na kupnych filmach to wszystko jest zapisywane na tych płytach w DVD-Video. Folder VIDEO_TS i te 3 rodzaje pikow w srodku.

Zainteresuj się programami do authoringu DVD, np: http://www.dobreprogramy.pl/DVDStyler,Program,Windows,18557.html

Ja osobiście nagrywałem tak nie jedną płytkę, jak pisałem wcześniej. Odtwarzał Philips, odtwarzał również Samsung, więc Panasonic też nie będzie miał z tym problemów.

O dzięki za ten DVDStyler. Poradziłsobie i wszystko pięknie chodzi :slight_smile:

Dzięki!