Nagranie obrazu płyty cd na nośniku dvd

Mam problem posiadam obraz płyty (bin) który ma 700MB (CD) niestety nie posiadam płyty cd, tylko dvd i chciał bym na niej nagrac ten obraz - czy jest to możliwe ?? Probowałem “Alcohol 120%” ale niestety nie udaje mi się…

zamontuj obraz w alcocholu i skopiuj pliki na dysk a potem nagraj je na dvd o ile nie jest to płyta bootowalna to nie będzie problemu

Jest to płyta bootowalna… Więc kopiowanie na dysk nie wchodzi w grę…

Możesz to zrobić za pomocą Nero, Ashampoo Burning Studio, czy też K3b. Co prawda nie nagrywałem obrazów w formacie .bin, ale nie powinno być raczej z tym problemów. Jak będą, to możesz spróbować przekonwertować obraz do formatu .iso i wtedy go nagrać.

Nagranie obrazu płyty CD na płycie DVD jest niemożliwe - różne struktury płyt.

Świeta racja nic nie zrobisz. dawaj do sklepu weź ze sobą 1.20pln i kup płytę :mrgreen:

Smieszny jesteś.

Jak wyżej.

Można nagrać obraz płyty CD na płycie DVD. I to bez najmniejszego problemu :expressionless: .

Nie wiem = nie wypowiadam się.

Edit.

Jeśli uważacie, że nie da się tego zrobić, to spróbujcie zrobić to sposobem, który podałem wyżej. Zobaczycie, że można to zrobić :whoeva: .

Pozwólcie, że odświeżę wątek… Mam Nero 6 Express (dołączone do mojej nagrywarki było) i nie chce mi nagrać Obrazu CD (GParted z dobrychprogramów) na płytkę DVD wiecie, co może być przyczyną?

Dobra… kolega mi nagrał alcoholem. Ale jakby ktoś coś wiedział, to z chęcią i ja bym się dowiedzieał :slight_smile: