Nagrywanie audio CD do Forda


(Kubal92) #1

Witam.

Mam do nagrania kilka utworów mp3 na płytę CD, aby później odtworzyć ją w odtwarzaczu Forda. Problem jest taki, że przy próbie odtworzenia ich wyskakuje błąd. Na komputerze nie ma problemów, w odtwarzaczu Citroena też. Używam programu Burn4Free z najniższą prędkością nagrywania. Proszę o pomoc.


(SMDOBPRO) #2

Jak rozumiem chodzi o odtwarzacze w aucie?

Czy odtwarzacz forda odtwarza w ogóle mp3,czy czyta dvd czy tylko cd,sprawdź czy jaka kolwiek płyta z mp3 odtwarza się na tym odtwarzaczu jesli tak to przeanalizuj płytkę(struktura folderów i plików,system iso,udf etc.. )


(Leszek99) #3

Cześć!

Nie podałeś jaki to model i rocznik Forda?

Mam Focusa z 2005 i odtwarza tylko zwykłe CD Audio.

MP3 tylko przez zewnętrzny odtwarzacz i wejście AUX jeśli coś takiego posiadasz w aucie.


(Kubal92) #4

Ford Kuga rocznik 2010, odtwarza oryginalne płyty. Powinien odtwarzać też mp3, bo tak jest napisane w instrukcji. Pewnie nagrywam w złym standardzie, ale nie spotkałem się nigdy z programem do wypalania płyt, który miałby opcję wybrania jakiegokolwiek standardu.


(Leszek99) #5

Ja wypalam za pomocą Ashampoo Burning Studio Elements

ale jeśli czyta mp3 to możesz to nagrać jako zwykłe pliki.


(Kubal92) #6

Skończyło się na tym, że nagrałem mp3 w formacie audio. Ford po prostu za nic nie chciał czytać plików mp3, nagrywanych w iso9660 lub joliet. Może trzeba było pisać nazwy utworów i rozszerzenie z dużych liter- nie wiem, ale już tego nie będę sprawdzał.