Nagrywanie audio CD do Forda

Witam.

Mam do nagrania kilka utworów mp3 na płytę CD, aby później odtworzyć ją w odtwarzaczu Forda. Problem jest taki, że przy próbie odtworzenia ich wyskakuje błąd. Na komputerze nie ma problemów, w odtwarzaczu Citroena też. Używam programu Burn4Free z najniższą prędkością nagrywania. Proszę o pomoc.

Jak rozumiem chodzi o odtwarzacze w aucie?

Czy odtwarzacz forda odtwarza w ogóle mp3,czy czyta dvd czy tylko cd,sprawdź czy jaka kolwiek płyta z mp3 odtwarza się na tym odtwarzaczu jesli tak to przeanalizuj płytkę(struktura folderów i plików,system iso,udf etc… )

Cześć!

Nie podałeś jaki to model i rocznik Forda?

Mam Focusa z 2005 i odtwarza tylko zwykłe CD Audio.

MP3 tylko przez zewnętrzny odtwarzacz i wejście AUX jeśli coś takiego posiadasz w aucie.

Ford Kuga rocznik 2010, odtwarza oryginalne płyty. Powinien odtwarzać też mp3, bo tak jest napisane w instrukcji. Pewnie nagrywam w złym standardzie, ale nie spotkałem się nigdy z programem do wypalania płyt, który miałby opcję wybrania jakiegokolwiek standardu.

Ja wypalam za pomocą Ashampoo Burning Studio Elements

ale jeśli czyta mp3 to możesz to nagrać jako zwykłe pliki.

Skończyło się na tym, że nagrałem mp3 w formacie audio. Ford po prostu za nic nie chciał czytać plików mp3, nagrywanych w iso9660 lub joliet. Może trzeba było pisać nazwy utworów i rozszerzenie z dużych liter- nie wiem, ale już tego nie będę sprawdzał.