Nagrywanie Danych na DVD w określony sposób

Witam, przeszukałem forum ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, dlatego też postanowiłem napisać nowy wątek.

Mianowicie szukam programu który będzie nagrywał dane na płytę DVD w następujący sposób:

  • mam co miesięczna kopie zapasową Moich Dokumentów która jest spakowana winrarem (dzielona na części po 100mb), która waży kolo 12 gb, tak więc plików jest sporo.

  • i chciałbym znaleźć program do nagrywania (najlepiej darmowy) w którym po prostu wrzucę pliki do nagrywani (całe 12gb), zaznaczę by nagrywał to na płyty DVD-R (4,4gb), a on już sam będzie sobie dzielił ile plików wejdzie na płytę a mnie wyłącznie prosił o zmianę płyty w tacce.

Czyli w skrócie: Program ma wypalać dane, 12gb (podzielone w częsciach po 100mb), na płyty DVD-R(4,4), dzieląc sobie automatycznie ile plików zmieści się na i pokazując ile płyt DVD będę potrzebował a następnie, nagrywać, prosząc mnie jedynie o wymianę płyty w tacce.

PS: Instalowałem kilka programów z portalu ale, żaden nie posiadał tej opcji.

Co do głównego pytania, to też nie spotkałem/nie używałem takiej funkcji.

Ale mam pytanie: Czy nie prościej na etapie WinRAR-a określić maksymalny rozmiar archiwum na “Płyta DVD 4 GB”?

Zastanawiam się też, czy kiedy Nero Lite nawalimy 12 GB danych do okienka, to program sam nie zaproponuje rozłożenia kompilacji na kilka płyt.