Nagrywanie dźwięku z line-in

Dzień dobry,

poszukuję programu do nagrywania dźwięku z gniazda line-in w komputerze. Urządzenie dające dźwięk jest podłączone ciągle i chciałbym, aby program mógł np. co godzinę zapisywać kolejne pliki z nagraniami, aby nie trzeba było pauzować nagrywania i czekać na zapisanie pliku na dysku.

 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Ten http://www.dobreprogramy.pl/Nero-WaveEditor,Program,Windows,38202.html powinien być bezproblemowy, przy okazji ma całkiem sporo dodatkowych funkcji.

Audacity też zdaje się da radę(nie sprawdzałem):

http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html

@xyzzyx W Audacity niektórzy nie kumają o co chodzi kiedy nagrywa im się kolejna ścieżka, więc wiedząc co się robi nie ma problemu, ale nie wiedząc niektórzy mają problem. Audacity, to już narzędzie do tworzenia utworów a nie tylko edytor i tu ktoś kto używa pierwszy raz może się pogubić, Nero WaveEditor, to tylko edytor.

Potrzebuję opcji, aby przy bardzo długich nagraniach (kilkunastogodzinnych) plik był dzielony np. co godzinę, albo co np. 200 MB, abym nie musiał przerywać nagrywania i zapisywać ogromnych, kilkugigabajtowych plików.

Niestety w w podanych programach takiej opcji nie znalazłem.

http://www.dobreprogramy.pl/Ferro-Cyfrowy-Magnetowid,Program,Windows,12509.html

Nie mówiłem że jest inaczej.

Zakładałem że kolega temat “ogarnia”.

Niestety żadne z programów podanych tutaj nie działa prawidłowo.

Znalazłem oprogramowanie o nazwie “SureLog”, które nagrywa z danego źródła i dzieli na pliki co godzinę. Jednak program ten kosztuje aż 75GBP. Może ktoś ma jeszcze inną propozycją? Będę bardzo wdzięczny.

SureLog jeśli ktoś chce przetestować: http://www.charliedavy.co.uk/surelog/