Nagrywanie dźwięku z line-in


(Qrzysio) #1

Dzień dobry,

poszukuję programu do nagrywania dźwięku z gniazda line-in w komputerze. Urządzenie dające dźwięk jest podłączone ciągle i chciałbym, aby program mógł np. co godzinę zapisywać kolejne pliki z nagraniami, aby nie trzeba było pauzować nagrywania i czekać na zapisanie pliku na dysku.

 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.


(yanko wojownik) #2

Ten http://www.dobreprogramy.pl/Nero-WaveEditor,Program,Windows,38202.html powinien być bezproblemowy, przy okazji ma całkiem sporo dodatkowych funkcji.


(xyzzyx) #3

Audacity też zdaje się da radę(nie sprawdzałem):

http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html


(yanko wojownik) #4

@xyzzyx W Audacity niektórzy nie kumają o co chodzi kiedy nagrywa im się kolejna ścieżka, więc wiedząc co się robi nie ma problemu, ale nie wiedząc niektórzy mają problem. Audacity, to już narzędzie do tworzenia utworów a nie tylko edytor i tu ktoś kto używa pierwszy raz może się pogubić, Nero WaveEditor, to tylko edytor.


(Qrzysio) #5

Potrzebuję opcji, aby przy bardzo długich nagraniach (kilkunastogodzinnych) plik był dzielony np. co godzinę, albo co np. 200 MB, abym nie musiał przerywać nagrywania i zapisywać ogromnych, kilkugigabajtowych plików.

Niestety w w podanych programach takiej opcji nie znalazłem.


(Bowjan) #6

http://www.dobreprogramy.pl/Ferro-Cyfrowy-Magnetowid,Program,Windows,12509.html


(xyzzyx) #7

Nie mówiłem że jest inaczej.

Zakładałem że kolega temat “ogarnia”.


(Qrzysio) #8

Niestety żadne z programów podanych tutaj nie działa prawidłowo.

Znalazłem oprogramowanie o nazwie “SureLog”, które nagrywa z danego źródła i dzieli na pliki co godzinę. Jednak program ten kosztuje aż 75GBP. Może ktoś ma jeszcze inną propozycją? Będę bardzo wdzięczny.

SureLog jeśli ktoś chce przetestować: http://www.charliedavy.co.uk/surelog/