Nagrywanie dźwięku z mikrofonu

Witam wszystkich. Kiedy używam rejestratora dźwięku to zamiast głosu z mikrofonu, nagrywa mi się dźwięk ten co aktualnie leci w komputerze(z winampa, dźwięki systemowe itp.). Jak zmienić żeby się nagrywało normalnie z mikrofonu?

Z góry dzięki i pozdrawiam

Start > Uruchom: sndvol32.exe (ustawienia głośności)

-Opcje > Właściwości > Nagrywanie > Mikrofon :wink:

a ja mam pytanie co trzeba ustawic zeby bylo tak wlasnie słychac, czyli to co leci aktualnie w glosnikach … :smiley:

Stereo Mix? :roll:

tylko w tym problem ze nagrywa strasznie cicho … :?

moze jakis program … ??

W opcjach odtwarzania i nagrywania popodciągaj suwaki prawie na maxa.

Z programów audio (do obróbki jak i nagrywania) używam praktycznie tylko i wyłącznie goldwave :wink:

podciagalem … ale marny efekt … puzniej zobacze jak tam program … thx 8)

arial sound recorder - jak dla mnie bardzo dobry progs do nagrywania krótkich (do 1 minuty w trialu) nagran, potrafi nagrywac z kilku zrodel na raz :slight_smile: np. ja sobie cos seplenie a w tle słychac muzyczke z winampa :slight_smile:

Elo mam do wszystkich wielką prośbę,zna ktoś z was jakiś dobry a najlepiej tez darmowy programik do nagrywania dźwięku z mikrofonu wprost na mój dysk twardy bez ograniczeń minutowych tak jak to jest w standardowym programie Windowsa do rejestrowania dźwięku.Ja już słyszałem o Audacity i sprawdziłem w/w arial sound recorder,lecz te dwa programy niezdaja egzaminu nawet arial sound recorder jak wpisze cd-key to sie nienadaje.PROSZĘ WAS O POMOC :help: :help: :help: :help:

tzn? Audacity cos robi zle?

to generalnie bardzo prosty program i fajny…

powiedz cos wiecej - moze cos sie poradzi.

Ja nagrywam tym, czasem obrabiam. A mam darmowa wersje i jest ok.

pzdr

GTN