Nagrywanie ekranu i dźwięku

Witam

Poszukuję programu, który umożliwi mi wykonanie dosyć specyficznego zadania.

Chcę nagrać wszystko co dzieje się na ekranie oraz dźwięk jaki jest aktualnie odtwarzany. Było by świetnie, gdyby program umożliwiał także cały czas nagrywanie okna z aplikacji, która działa w tle (tzn na wierzchu mam np. przeglądarkę, ale w tle działa program, który na bieżąco buduje wykres z wynikami i właśnie ten program chce cały czas widzieć na nagranym filmiku). Ewentualnie zawszę mogę podzielić okienka tak, żeby ten program był po prostu widoczny i nie był przysłaniany przez inne okna.

Alternatywna opcja: program stworzy mi dla całego nagranego filmu wizualizację ścieżki audio (chodzi o to, że na komputerze często zacina się dźwięk i chciałbym żeby przez cały czas trwania filmu było coś takiego widoczne: http://pennycook.music.utexas.edu/rtf344/cooledit.gif dzięki czemu łatwo byłoby widać (a nie tylko słyszeć) momenty, w których dźwięk się przycinał.

Jeżeli to jest przekombinowane zadanie dla jednego programu, to doradźcie jak zmontować taki film, tzn przede wszystkim dołożyć ‘wizualizację’ do audio gdzieś na dole ekranu.

Hej,

Myślę, że program CamStudio 2.0 powinien doskonale poradzić sobie z tym zadaniem.

Pozdrawiam,

Dimatheus