Nagrywanie filmików na płytę DVD

Witam. Poszukuję programu który sprawnie nagra mi na płytę filmiki z rozszerzeniem .mp4 lub .mpg i żeby zwykłe DVD (bez żadnych divx-ów i innych szmiksów) mi je obsługiwało. Najlepiej coś bezpłatnego lub trial. (oprócz kobyły od nero)

Tak się nie da. Jeśli odtwarzacz nie odtwarza formatów innych niż DVD-video to musisz te filmy przekonwertować do tego formatu.

Na początek podaj co to za odtwarzacz DVD (marka i cały symbol), sprawdzimy co on odtwarza.

Do .mpg skonwertował mi program Any video converter po ustawieniu profilu na “DVD video PAL Movie”, więc myślałem że da się ten format nagrać, ale zapewne trzeba przekonwertować na vob-y

DVD (w sumie kino domowe) to Tevion TCHTS2000. Szukałem w internecie informacji o nim i żadnych nie znalazłem oprócz tych na obudowie. Zależy mi też na kompatybilności z innymi odtwarzaczami.

Lub jakim programem przekonwertować do vob-ów? Pewnie znowu będę musiał pobierać jakiś program do obróbki video typu corel i zrobić to razem z menu…

Próbowałem też programem Free Video for DVD converter, wszystko ładnie nagrane, ale nie działa menu, tylko trzeba obejść to poprzez Digest dvd (w sumie, to zaleta tego dvd bo każdą płytę z np. felernym menu, blokadą kodową lub czymś innym, da się ominąć.)