Nagrywanie filmów przez tv-out

Mam kabel TV-OUT i połączyłem sobie tv z pc. Czy jest możliwość nagrywania filmów lecących w telewizji bezpośrednio na twardziela albo od razu wypalanie?

Mam:

Semprona 2800+

512ddramu

Radka 9800PRO

Jeśli sie da to prosze o jakis poradnik albo cuś. Jeśli nie to do kosza :confused:

Nie ma takiej możliwości,do tego potrzebujesz karty z VIVO i kabla VIVO.Ty masz kabel co pozwala na oglądanie na telewizorze obrazu z komputera.

Może ja dodam kilka wyjaśnien dla autora tematu, bo prawdopodobnie pojęcie VIVO jest dla niego niezrozumiałe.

VIVO oznacza Video_in i Video_out (czyli wejście i wyjście wideo).

@ ksg666

Twoja karta ma prawdopodobnie tylko wyjście video w postaci gniazda chinch lub gniazda s-video. Podłączając TV pod to gniazdo możesz oglądać na TV obraz z komputera i to wszystko. Natomiast jeśli chcesz nagrywać programy TV na komputerze musisz zaopatrzyć się w kartę graficzną VIVO (posiadająca zarówno porty: wejście i wyjście video) lub też w osobną kartę telewizyjną.

Czyli juz chyba lepiej kupić cos w tym rodzaju

http://allegro.pl/item227782462_nagrywarka_dvd_najlepsza_na_allegro_extra_hit_07.html

:o MEDION :x Nie kupuj tego bo to złom .Jesli myślisz o zakupie stacjonarnej nagrywarki to kup lepiej firmową bo wydanie kwoty na coś co podziała tydzień ,może dłużej nie ma sensu.Format zapisu nie jest standardowym DVD to znaczy nagrasz na niej ,ale możesz nie odtworzyć na innym odtwarzaczu DVD a co gorsze na niej samej .Jeśli zamierzasz nagrywać wyłącznie do oglądania i kasowania np. seriali to wybierz z dyskiem twardym. Na twój Pecet to karta tv ze wspomaganiem sprzętowym przy dekodowaniu mpeg2,mpeg4 oraz wejściami Video

j jaki program potrzeba żeby nagrywać z telewizora