Nagrywanie filmów z gier w wysokiej jakości


(Zuberator) #1

Witam !

Muszę nagrać gameplay z gry, potrzebuję do tego programu który nagrywa filmy z pulpitu ale niestety większość nie potrafi nagrywać w wysokiej rozdzielczości i płynnie.

Poszukuję programu który zarejestruje co się dzieje na pulpicie ( w tym przypadku w grze ) , w rozdzielczości 1680 x 1050 w wysokiej jakości , z dźwiękiem i do tego płynnie.

Wiem że trochę wygórowane wymagania ale co polecacie ?

Dzięki za wszystkie propozycje.


(Porchekarera) #2

Fraps nic nie poradzisz jeśli masz za słaby sprzęt, bo to Ci dodatkowo obniża FPS, na dodatek w takiej rozdziałce. Oczywiście jeśli chcesz płynnie to ustaw z 40-50 fps bo w CS niby nagrywam na 35 fps a tnie nieźle


(PaPuX) #3

Na Radeon HD4850 Fraps nagrywa CRISISA z prędkością 60FPS w 1280x1024 nie ma problemu.

No chyba że masz słabiutki sprzęt wtedy nie licz na płynność.


(Zuberator) #4

No ja mam Ge Force 7600 GT i potrzebuje nagrać filmik z Fallout-a 3 , a on mi spokojnie chodzi na średnich tylko jak nagrywam filmiki np. z GTA San andreas to klatkuje .

Spróbuje Frapsa , dzięki za odpowiedź.


(Konradmb) #5

A próbowałeś taksi ?

http://taksi.sourceforge.net/


(Emiloski3) #6

O miałem kiedyś GeForce 7600 GT xD Aktualnie mam ATI Radeon HD 4350. Ale mam taki problem: chcę nagrać film nie z gry, lecz z pulpitu. Testowałem wiele programów i zawsze tak zcina obraz, że szkoda gadać. Czy jest jakiś nie koniecznie darmowy, dobry program, który płynnie nagrywa pulpit? Z CamStudio i AVIScreen już korzystałem i straszne badziewie!


(Łukash) #7

emiloski3 , Tanida Demo Builder ,SnagIt


(Cyba91) #8

Camtasia studio, snagit i inne tego typu programu nie radzą sobie z grami w ogóle. Fraps jest do tego przystosowany i będzie najlepszy, tylko co nagrać przez 30sekund? Spróbuj tego taksi.


(Nika801) #9

MOŻECIE NAGRYWAĆ PULPIT FRAPSEM!!

Poradnik: http://www.youtube.com/watch?v=pd4Jheo5 ... ture=feedu

:smiley: