Nagrywanie Gameplay-ów

Witam :slight_smile: Mam takie pytanie i zarazem problem którego nie umie za bardzo rozwiązać. Między innymi, lubię sobie pograć na kompie w gierki, i chciałbym sobie nagrać jakiś poważny Gameplay. Posiadam Sony Ericsson-a ale niestety jakoś gameplay-a nagranego moim fonem mi nie odpowiada, więc poszukałem na google.pl jakiegoś sensownego programu który nagra mi to co dzieje się na pulpicie. Wyczytałem na różnych forach że można to zrobić Frapsem, HyperCamem, Quazem, Virtual Dubem itd, itp… Próbowałem z HyperCam 2, i FRAPS, nagrałem ale bez dźwięku, i obraz się zacina, a gdy włączę jakąś grę w trybie pełno - ekranowym nic nie widać przy odtwarzaniu tego co nagrałem. Cały czas jest czarny ekran choć powinien być wyświetlany obraz gry… Nie wiem co mam zrobić, próbowałem już wybrać inny kodek ale to nie pomaga… :frowning: Pomocy… :frowning: :frowning:

Frapsa osobiście odradzam, do nagrywania gameplay’ów się nie nadaje, zabiera bardzo dużo FPS, chyba że mamy bardzo dobry komputer :frowning:

No ja mam takiego kompa jak w opisie pod moimi postami :slight_smile: Ale to i tak nic nie daje bo w trybie pełno ekranowym zamiast nagranego obrazu jest cały czas czarno :frowning: :frowning:

to dziwne, bo ja nagrywałem frapsem, mimo że muliło to obraz był, może masz coś z kodekami

Możliwe, to jest jedyna rzecz której nie podejrzewałem :slight_smile: Wyinstaluje moje kodeki i napisze czy pomogło… A jak nagrywałeś to jakie miałeś wtedy kodeki? Teraz aktualnie mam K-Lite Codeck Pack 8)

ten i inne Packi są bardzo wredne dla systemu. Na 90% to on jest przyczyną problemu.

Czasami sama deinstalacja nie daje porządanych skutków i mimo wszystko potrzebna jest reinstalacja systemu.

odinstaluj kodeki, wyczyść rejestr (CCleaner) i zainstaluj kodeki ffdshow

Ech, dla nie potrzebnego nikomu filmiku, który ma przedstawić jak ja gram… Nie warto tego wszystkiego robić, nie chce mi się po prostu :stuck_out_tongue: No cóż, odpuszczę sobie te Gameplay :slight_smile: Lepiej sobie pogram dla siebie a nie dla szpanu i dla popisu xD Thx wam za pomoc :wink: