Nagrywanie mp3

(Zelgadis) #1

szukam programu który nagrywał by foldery w takiej kolejności jak ja chce a nie w kolejności alfabetycznej jak nero. jest to możliwe? tak samo chce by w folderach utwory miały odpowiednią kolejność nie zawsze zgodną z numerkami na początku. da się to zrobić?

(Wolin) #2

Hmm, ale to nie ma znaczenia w jakiej kolejności zapiszesz foldery, pliki mp3 ponieważ one są zapisywane na nośniku jako dane, jedynie jak otworzysz nośnik możesz sobie wybrać sposób wyświtlania.

(Zelgadis) #3

czyli nie nie da się zrobić?

(Qbek50) #4

nigdy sie nie spotkałem z takim programem

w/g mnie, możesz zawsze tak jak mówił DeViL później posegregować foldery, w/g dat, nazw, itp 8)

(Johny) #5

Pliki są zawsze wyświetlane alfabetycznie,chyba,że wybierzesz inny sposób wyświetlania,np. uwzględniający wielkośc liter,ewentualnie możesz wyłączyc rozszeżenie Joliet,pliki będą wtedy zawsze wyświetlane dużymi literami np Winamp.exe jako WINAMP.EXE

(Zelgadis) #6

dzięki za pomoc. troche mnie to denerwuje bo chce sobie zachować klimat na płytce a jak mi soundtracki rock przerywa to klimat w rozsypkę idzie :-x

(Daro U) #7

zawsze możesz odpowiednio, po nazywać pliki i katalogi, żeby były w takiej kolejności jaką chcesz

(Zelgadis) #8

dzięki postoje :smiley: nazywać 140 plików to już przesada

(system) #9

A od czego jest playlista?

Wrzucasz pliki np. do WinAmpa, ustawiasz w odpowiedniej kolejności,

zapisujesz i plik playlisty wrzucasz na płytkę.

I po sprawie :smiley:

(Zelgadis) #10

tylko ja te płytki do cd/mp3 playera wrzucam :smiley:

playlistami umiem się posługiwać :wink:

(Damianhaker) #11

Wejdź do mojego problemu takiego samego a może troche więcej będziesz wiedział jak to nagrać wejdź tutaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 172#336172