Nagrywanie obrazu płyty DVD na mniejsze obrazy CD

Witam, pobrałem obraz płyty DVD - Jest to obraz systemu Ubuntu o wielkości 1,8 GB. Czy jest dostępne jakieś oprogramowanie, które umożliwi mi nagranie tego na 3 płyty CD tak, bym mógł z tych płyt zainstalować system? Próbowałem Uneboot i zainstalować system z pendriva, lecz niestety jest to w moim przypadku nie wykonalne. Czy jest jakiś program, który umożliwi mi podział tego obrazu na 3 mniejsze obrazy CD? Niestety korzystam z mobilnego internetu i w moim przypadku jest nieopłacalne pobieranie od nowa - tym razem 3 obrazów CD. Dodam, o ile ma to jakieś znaczenie, że format obrazu to .ISO

Wątpię aby to było możliwe bez głębokiej ingerencji w zawartość tego pliku ISO. Dlaczego chcesz nagrać na CD zamiast na DVD?

Mój napęd szwankuje i nie chce czytać DVD. No cóż, skoro nie jest to takie proste w wykonaniu temat można uznać za zamknięty. A rozwiązaniem mojego problemu jest wypożyczenie od sąsiada zewnętrznego napędu:)

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Najprawdopodobniej na maszynie gdzie chce to instalować jest napęd CD a nie DVD.

Co do podzielenia na 3 plyty, to jest to nie wykonalne.

PS: Kiedy ubuntu się tak rozrosło, że zajmuje juz 1.8?

np. takie coś: http://ultimateedition.info/ultimate-ed … ition-2-9/

Choć moja wersja jest jeszcze inna, lecz też z rodziny ULTIMATE