Nagrywanie plyt dvd

Jezeli ten temat juz byl poruszany to bardzo sorry…

Podczas nagrywania plyt dvd i cd takze zarowno na nagrywrce dvd jak i na nagrywarce cd skacze mi niesamowicie uzycie bufora odczytu, niekiedy potrafi nawet spasc do zera :frowning:

Czy w zwiazku ztym sa jakies konsekwencje po nagraniu plyty

Czy idzie to jakos ustawic aby tak nie skakalo

Mam nero 6

Z tych informacji podanych przez Ciebie, to tylko wróżka albo jasnowidz jest Ci w stanie pomóc :mrgreen:

Podaj o jaki program do wypalania płyt Ci chodzi i z czym masz problem, czyli co wyplasz: dane, audio, video, zdjęcia itp. i z czego to wypalasz, czyli z jakich plików, a może z obrazów płyt? Podaj więcej szczegółów.

Tobie zależy na uzyskaniu odpowiedzi to podaj szczegóły, bo wróżką nie jestem :smiley:

w32.sasser

troche sie nadziales z tym pytaniem bo kolega patrol69 napisal ze biega o nero 6 co do reszty przyznaje Ci racje … patrol69 wiecej szczególików podaj bo jak nie to nadal bedziesz mial klopociki :slight_smile:

Z opisu problemu wnioskuje ze po prostu nie znasz się na tym wiec prosta rada zmniejsz szybkość nagrywania na np.: 24x nie jak na plycie 50:)

Ok :mrgreen: Nie doczytałem ostatniego zdania :smiley:

W zasadzie czy jest to film czy muzyka to wszystko wypalam jako dysk z danymi

Jak wypalam filmik .avi to otwieram dysk z danymi ,przeciagam dany film z total comandera i wrzucam do nero.

jeszcze nigdy nie wypalalem filmu z najwieksza predkoscia, przewazie 40x lub mniej.

Mam nadzieje ze wystarczajaco szczegolow,jesli nie to piszcie a dopisze

czekam na pomoc

Zobacz w ustawieniach: Plik > Opcje > Bufor Dodatkowy

Ja mam ustawioną “Konfigurację automatyczną” i wszystko jest Ok.