Nagrywanie płyt w Windows

(masterkomp) #1

Witam!

Chciałbym nagrać pliki na płytę za pomocą funkcji nagrywania w Windows 7. Gdy przeciągam pliki na płytę trwa to strasznie długo. Słyszałem, że Windows kopiuje pliki do folderu Temp i jest to przyczyną takiego zachowania. Czy da się to jakoś wyłączyć? Nie chcę zmienić folderu kopiowania plików. Chcę nagrywać pliki bezpośrednio, bez niepotrzebnego kopiowania i czekania. Proszę o pomoc.

(kuba3351) #2

Zainstaluj jakiś program do nagrywania.Polecam Ashampoo Burning studio

http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Bu ... 12487.html

Darmowy i łatwy w obsłudze.

(masterkomp) #3

Wiem, że istnieją alternatywy, np. ImgBurn, ale mnie interesuje nagrywanie za pomocą funkcji w Windowsie. Nie chcę alternatywnych programów.

(Xparanienormalnyx) #4

Niestety nie ominiesz tego.

(masterkomp) #5

Nie da się jakoś wyłączyć funkcji w rejestrze odpowiedzialnej za to?

(Aleksander Czarnowski) #6

To nie są alternatywy, to są o wiele lepsze programy :slight_smile: Ja polecam "BurnAware Free", lub "ImgBurn".

A ominięcie tego jest bezsensowne, i niemożliwe... Dlatego że płyta jest jednorazowego użytku i niemożna, na niej nagrywać w nieskończoność. Czyli jak przeciągnąłbyś, jedną piosenkę na płytę, to by się od razu nagrała, i byłoby po płycie.

PS. Mogę się mylić :wink:

(masterkomp) #7

Znam inne programy bardzo dobrze, dlatego też nie pytam się o nie. Proszę o odpowiedź na temat , a nie doradzanie mi, co byłoby lepsze i tak dalej.

Nie chodzi mi też o to, żeby nagrywało od razu po przeciągnięciu pliku, ale o to, żeby zapisywało plik "w kolejce" bez przenoszenia go do Tempa, gdyż jest to po prostu czasochłonne.

(Xparanienormalnyx) #8

Już dostałeś odpowiedź, nie da się tego w żaden sposób ominąć, a jeśliby nawet, to nikt na to nie wpadł (przekopałem google dość dobrze), bo nie korzysta z tego, bo i po co sobie życie utrudniać?