Nagrywanie plyt

(Djpiotrek) #1

od jakiegos czasu gdy nagrywam w nero plytke dvd czy cd "bufer level"

skacze mi od 100% do 10% i tak caly czas, wczesniej nagrywanie plyty cd zajowalo mi ok. 3 min. a dvd ok. 8/10minut a teaz nagrywanie plyty cd trwa 12 min a dvd ok 30min. No i mi wyskakuja b艂edy. POMOCY JAK MOGE TO ZROBIC ZEBY BYLO OK non toper skacze ten bufer level :frowning:

(Idczarek) #2

zainstaluj nowy soft do nagrywarki ;]

(Miniuka) #3

reinstall nero

(Bukosss) #4

Jaki system, jakie ustawienia DMA?

(sprawd藕: Kontrolery IDE ATA, w razie potrzeby w艂膮cz DMA)

No i ten czerwony kolor kolego to WIESZ...

(system) #5

Spr贸buj przeczy艣cic nap臋d

(m艂ody15) #6

zobacz czy masz w艂膮czone DMA

(Martinzapiec) #7

Pszrczy艣膰 nap臋d i zeskanuj kompa anty wirusen bo mo偶e by膰 wirus blokuj膮cy nagrywanie p艂yt

(Djpiotrek) #8

no zrobilem reinstal nero ale nic nie dalo, zeskanowalem dysk i miale jednego wirusa, usun膮艂em go ale wciaz tak skacze i wyskakuja bledy. czyscic napedu nie bede bo jest nowy ma zaledwie p贸tora miesi膮ca. a to DMA to nie wiem co znaczy-pocztkujacy w osprzecie :frowning:

Z艂膮czono Posty : 04.02.2007 (Nie) 10:41

ludzie pom贸偶cie

(Idczarek) #9

jak ma po艂tora miesiac to sprawdz go na innej budzie a jak dalej to samo do serwis

(qrczak13) #10

DMA:

mened偶er urz膮dze艅 > kontrolery IDE > w podstawowym i pomocniczym kanale IDE > ustawienia zaawansowane > w urz膮dzeniu g艂贸wnym i podrz臋dnym ustaw tryb transferu DMA, je偶eli dost臋pne.

(sdar) #11

djpiotrek31 Na forum obowi膮zuje u偶ywanie polskiej pisowni (w艂膮czaj膮c w to znaki typu 膮, 艣, 膰, 艂, 贸 itd). Zastosuj si臋 prosz臋 do tej zasady i popraw b艂臋dy. W przeciwnym wypadku temat mo偶e wyl膮dowa膰 w koszu.

Zmie艅 te偶 tytu艂 tematu na bardziej konkretny.

(Motyka91) #12

i Znowu pan upierdliwy moderator si臋 uczepi艂 :slight_smile: po prostu kocham to forum ze wzgl臋du na moderator贸w :confused:

(Djpiotrek) #13

ju偶 to zrobi艂em, naj艂atwiej jak to sie da艂o- reinstal systemu