Nagrywanie programów TV

Jaki muszę mieć sprzęt lub program do zaprogramowania i nagrania na pc programu TV /np. filmu/ w celu póżniejszego obejrzenia. Mam zarówno kartę tv jak i monitor LCD z tunerem telewizyjnym.

Witam Do nagrywania programów i filmów na PC nie jest potrzebny żaden specjalistyczny program w zupełności wystarcza oprogramowanie dołączone do karty TV ja też mam kartę TV i z tego oprogramowania korzystam. Jest to o tyle wygodne iż można zaprogramować o której godzinie ma zacząć i o której skończyć nagrywanie tyle tylko że trzeba mieć dużo miejszca na dysku

Dzięki za zainteresowanie i informacje. Pragnę wyjaśnić, że obecnie korzystam głównie z tunera monitora ze względu na jakość odbioru. W instrukcji obsługi tunera brak jest opisu o możliwości zaprogramowania i zapisania programu tv czyli funkcji magnetowidu. Z tunera TV mogę korzystać bez włączania komputera czyli monitor spełnia funkcję odbiornika telewizyjnego i myślę, że bez specjalnego oprpgramowania nie mogę zapisać obrazu.

Ale do monitora napewno dołaczone zostało oprogramowanie sprawdź na płytce pewnie będzie jakiś program do zapisu a jak nie to naprawdę nie wiem Pozdro Wesolych Swiąt