Nagrywanie pulpitu/dzwięk/używane przyciski

Witam

Poszukuję programu który umożliwi mi nagranie pulpitu

w którym będzie możliwość rejestrowania dźwięku

oraz w dolnej części filmiku będą pokazane przyciski (klawiatura , mysz itd.) których aktualnie używam

Jakość obrazu najlepiej identyczna z tym co ja widzę

wymagania sprzętowe nie grają roli

Filmik powinien być odtwarzany przez najpopularniejsze odtwarzacze MediaPlayer Vinamp AllPlayer

najlepiej polska wersja

W angielskim tylko jeśli prosta obsługa :slight_smile: bo mogę się nie połapać

z góry dzięki :slight_smile:

PozdrO

Może program CamStudio? Można nim nagrywać pulpit i dźwięk.

Program jest w języku angielskim ale jego szczegółowy opis znajduje się w gazecie PC Format 12/2009.Mam ten egzemplarz.Jeśli chcesz mogę dla ciebie zeskanować strony z opisem obsługi tego programu.

A czy jest możliwość aby w filmiku były widoczne klawisze które aktualnie naciskałem ?

:slight_smile:

Niestety w tym programie nie ma takiej opcji.

Ja widziałem taką opcję na filmiku w którym były ukazane przyciski których gość używał …więc pewnie taki program istnieje

Proszę tylko o nazwę :wink: (i już lecę do sklepu :D) hohoh :lol:

Dodane 23.11.2009 (Pn) 23:18

Zainstalowałem sobie Camtaissia Studio 6 (cam studio również wypróbowałem (był ten sam problem) ale postanowiłem działać w camtasia)

Postępuję zgodnie z filmami na youtube i wszystkimi poradnikami jakie spotkałem …ale nie mogę skonfigurować tak żeby nie zacinało

Gdy nagrywam wszystko jest spoko (kursor tylko trochę miga)

Problem w czasie odtwarzania filmu (allPlayer + codeki jak i również WindowsMedia Plyer …tnie/przycina …

Zmieniłem ilość klatek na sekundę do 150 i to samo …nie wiem dlaczego

Kompa mam (w miarę dobrego) 2GB Ram Procek 4400+ Graf Nvidia 512

Co zrobić aby odtwarzane filmy były idealną kopią tego co nagrywam (chodzi o gry akcji) a nie “pokazem slajdów”?!

Proszę O Pomoc

:confused: