Nagrywanie sygnału audio

Potrzebuję nagrywać sygnał audio ( mowa ) przez wiele godzin, jednocześnie wstawiając “znaczniki”, tak aby można było szybko i łatwo znaleść potrzebne fragmenty.

Przykład: obsługiwana jest jakaś konferencja, wypowiedzi uczestników nagrywane są w sposób ciągły na HD, o obsługa “wpisuje” np. nazwisko zabierającego głos. Potem, w opracowaniu konferencji podaje, ale raczej w formie pisemnej, tylko np. wypowiedzi samego Kowalskiego.

Czy są takie programu do PC-tów?

Pozdrawiam.

Marek

Może spróbuj Nero SoundTrax jest bardzo rozbudowany więc może jakoś Ci pomoże w Twoim problemie.

Dziękuję za podpowiedż.

Nie sprawdzałem jeszcze tego programu, ale czytając opis funkcji to chyba nie to, co potrzebuję.

Myślę, że na razie z funkcją rejestracji bliższy jest mi AudioGrabber 1.83, ale muszę go przetestować.

Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

Sygnał audio musi być nagrywany w sposób ciągły na HD, mogę jedynie wstawiać “indeksy”, tak jak jest to robione czasami na płytach CD, ale muszę to robić w “locie”, nie przerywając nagrywania.

Pozdrawiam. Marek

Audacity testowałeś ?? (na pewno wszystko ma, tylko nie wiem jak jest z możliwością wstawiania znaczników).