Nagrywanie wizualuzacji

witam

proszę o pomoc w takiej sprawie,

Jak można odtważane wizualizacje muzyczne wraz z odtważaną muzyką takie jak są w winampie lub media playerze nagrać w formie pliku AVI,

Jak to zrobić, przy pomocy jakich programów można uzyskać taki efekt

w postaci klipu zapisanego w formacie AVI. Może ktoś już robił coś takiego? i mógłby mi pomóc.

Chcesz sobie zrobić taki filmik z tych wizualizacji z muzyką w tle ?

Same wizualizacje to się chyba da radę zgrać z pulpitu programami typu CamStudio, nie wiem tylko czy on rejestruje też dźwięki ale to się da dodać innym programem. Tylko po co chcesz to robić ? Taki “film” zajmie sporo miejsca na dysku, nie możesz poprostu odtworzyć tego normalnie w WMP ?

dzięki za odpowiedż.

już wyjaśniam po co to chcę zrobić, a mianowicie chodzi mi o wizualizację relaksacyjną, ale w formie anaglifowej (3D) do oglądania przez okulary,

wizualizacje w winamie są zgrane z rytmem i tempem muzyki, i dlatego chcę je nagrać w postaci pliku AVI, a dlaczego AVI? dlatego że program stereo player odtważa i przerabia w locie na “anaglif” tylko plik filmowy AVI,

Vidia jeśli możesz naprowadzić mnie na dobry trop to proszę o radę…

Programem Hypercam nagrywasz wizualizację. To generalnie program do nagrywania pracy w Windows, więc i wizualizację nagra. Niestety dźwięku nie uświadczysz, więc ten trzebaby dograć np. programem VirtualDub. Tam również skompresujesz film.

dzięki za podpowiedzi, sądzę że poradzę sobię, więc zabieram się do pracy