Nagrywanie z winampa na twardy dysk

Proszę o pomoc.W czasie formatowania straciłem program do nagrywania na twardy dysk z winampa.Pamiętam że był to program darmowy.Jeżeli ktoś zna taki program i jak go ściągnąć to byłbym wdzięczny za informację i pomoc. :frowning: :oops:

Jeżeli chodzi o nagrywanie radia, to nadaje się do tego Streamripper.

streamripper nadaje się także do nagrywania video z telewizji winampa,

tyle że video będzie odtwarzał potem(dobrze, bo vlc sobie nie radzi)

tylko winamp

bardzo dobrym odtwarzaczem i zarazem dobrym programikiem do nagrywania muzyki jest screamer. Masz tam możliwość wklejania url - odsłuchiwania, nagrywania spośród setek stacji radiowych podzielonych na: typ nadawania, rodzaj muzyki, kontynenty, kraje itd(nie zwraca uwagi na buforowanie przy zapisie jej na komputer) :slight_smile:

Dziękuje za wiadomość :stuck_out_tongue: .Czy mógłbyś mi podpowiedzieć skąd go ściągnąć i czy jest darmowy.

Serdeczne dzięki. :lol: :lol: :lol:

Zbysiu03

Wprawdzie nie wiadomo komu dziękujesz, bowiem pytałeś o wtyczkę do Winampa, i uzyskałeś pomoc, więc sądzę, że chodzi Ci teraz o wskazywany Screamer Radio 0.3.8 , który oczywiście jest darmowy, tak jak darmowa jest forumowa szukajka

i :google:

Pozdrawiam

Bardzo Dziękuję za odpowiedż ale wstyd się przyznać że jestem tak słaby na komputerze i wyszykiwanie też sprawia mi kłopot bo nie rozumie jak to instalować.Może znasz link na który bym wszedł i z niego

sobie bym pobrał. :frowning: :frowning: :oops:

Zbysiu03

Teraz to już naprawdę nie wiem, o jakim linku wspominasz - do Screamera podałem - po prostu kliknij na nazwę programu i przeniesie Cię do programu dostępnego w vortalu dp. :slight_smile:

Jeżeli masz trudność w wyborze właściwego Streamrippera do Winampa, to pobierz ten:

Streamripper for Winamp 2 & 5 1.61.25 :slight_smile:

Pozdrawiam

Dzięki właśnie taki sam miałem.Teraz jak weszłem na ten lik to on jest ale nie mogę go pobrać.Nigdzie nie pisze ;Pobierz; :slight_smile:

pobieranie z source forge nie jest proste, to witryna programistów

na tej stronie

http://sourceforge.net/project/showfile … _id=135475

kliknij w tabelce na + przy 1.61.25, a potem na srwa itd, jeśli na następnej stronie po chwili nie pokaże się okienko sciągania kliknij na niebieskie select a different mirror, pokaże się tabelka, wybierz jakieś miasto, najlepiej amsterdam i ok. na dole

20070330190343mm1.th.png

Pozdrawiam

Dziekuje za ten link, wszystko gra jest pięknie jeszcze raz z całego serca dziekuje. :lol: 8) :stuck_out_tongue: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

No to ja też mówie dzięki stary :slight_smile: Jakoś nigdy nie byłem przekonany do takich programów ale ten jest wyczesany. Łatwy, zgrywa muze i nie wkurza :slight_smile:

I dlatego to jest piękne. Już nagrywam Clasick-Rock :smiley: :frowning: :smiley: :smiley: :smiley:

a czy istnieje dobry program do nagrywania bezpośrednio muzyki z neta na przykład z teledysków itp ?

takich programów jest bardzo dużo, tyle że w większości są płatne,

więc za darmo nagrywają albo przez krótki okres, albo tylko 5 min itd.

z darmowych można użyć audacity lub jet audio(funkcja record - tylko ogg) - na tej stronie jest kilka darmowych, nagrywają wszystko, co

przechodzi przez kartę dżwiękową

http://www.wintotal.de/Software/?rb=46

(ALCRecord, HarddiskOgg, Messer, No23- najlepszy, ale tylko po niemiecku) - kliknąć na zielone download starten

za najlepszy zarówno przez portal jak i użytkowników uznany został

HarddiskOgg, żeby zgrywał w mp3 trzeba umieścić lame w jego katalogu

żeby ściągnąć No23 trzeba na następnej stronie zaznaczyć na dole w ramce Ich akzeptiere … i kliknąć na No23 recorder, można też ściągnąć playera(mixowanie mp3!), No23 live służy do nadawania strumienia

ps. żeby zgrać ścieżkę teledysku można go ściągnąć na dysk albo znależć w cachu przeglądarki, a ścieżkę wygodnie oddzieli nam gom player, ma on funkcję w audio advanced audio capture, czyli przechwytywania ścieżki

audio, tyle że zrobi to albo w nieskompresowanym wav albo w ogg, można też za jego pomocą przechwytywać audio z dvd(dowolne fragmenty ścieżki), a nawet z flv